بررسی لزوم ها و راهکارهای تأمین مسکن استطاعت پذیر در پایتخت

بررسی لزوم ها و راهکارهای تأمین مسکن استطاعت پذیر در پایتخت

جلسه بررسی وضعیت مسکن و اجاره آن در شهر تهران به ریاست علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار و لزوم ها، اجبار ها و راهکارهای تأمین مسکن استطاعت پذیر در پایتخت بررسی گردید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، جلسه بررسی آخرین وضعیت مسکن و اجاره آن در شهر تهران و لزوم ها، اجبار ها و راهکارهای تأمین مسکن استطاعت پذیر بامداد امروز -شنبه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۱- با حضور علیرضا زاکانی شهردار پایتخت و برخی از معاونان شهردار برگزار شد.
در ابتدای جلسه حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران پیرامون لزوم ها، اجبار ها و راهکارهای تأمین مسکن استطاعت پذیر گزارشی ارائه کرد.
نبود بانک اطلاعاتی جامع در حوزه مسکن شهر تهران، شناسایی زمین و ظرفیت های حریم تهران، افزایش هزینه تولید، کاهش قدرت خرید خانوارها، پایین بودن سهم تسهیلات بانکی در قیمت تمام شده مسکن، افزایش نقدینگی و نرخ تورم و تأثیر آن بر قیمت مسکن همچون موضوع هایی بود که در بخش مسائل مسکن تشریح شد.
بنا براعلام سایت شهر، در ادامه جلسه معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به تشریح راهکارهای مسکن استطاعت پذیر، لزوم طرح مسکن استطاعت پذیر و راهکارهای تکمیل بانک اطلاعاتی مسکن در شهر تهران پرداخت.
منبع:

1401/03/28
23:17:23
5.0 / 5
255
تگهای خبر: اجاره , خرید , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane