اجرای پروژه های تفریحی گردشگری در بوستان سرخه حصار

اجرای پروژه های تفریحی گردشگری در بوستان سرخه حصار

بیمه خانه: شهردار منطقه 13 از اجرای پروژه های سرمایه گذاری تفریحی-گردشگری سرخه حصار در سال 1401 آگاهی داد.


محمدهادی علی احمدی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند اجرای پروژه های تفریحی و گردشگری بوستان سرخه حصار در سال آینده اظهار داشت: یکی از سرمایه های ملی موجود در منطقه، بوستان جنگلی سرخه حصار است که باتوجه به فاکتورهای این بوستان از قبیل منابع طبیعی، حیات وحش و زیرساختهای آن، پروژه های بزرگ سرمایه گذاری تفریحی-گردشگری سرخه حصار تعریف شده و در سال آینده شروع می شود.

وی با اشاره به تهیه بسته های سرمایه گذاری در سه ماهه ابتدایی سال جدید اضافه کرد: بسته های سرمایه گذاری متشکل از مدارک و مستندات و مطالعات امکان سنجی و یا حتی مکان سنجی یک طرح که شامل بررسی های فرهنگی، اجتماعی، محیط زیستی، فنی و اقتصادیست. ارزیابی صلاحیت سرمایه پذیر، مطالعه امکان سنجی، طرح کسب وکار، نحوه مشارکت و تحلیل ریسک از موارد مهم در بسته های سرمایه گذاری است که با طی مراحل آن فراخوان برای جذب سرمایه گذار انجام می شود.

شهردار منطقه ۱۳ با اعلان اینکه در نظر داریم پارکینگ در هر چهار درب بوستان سرخه حصار برای رفاه حال مراجعه کنندگان و گردشگران راه اندازی نماییم افزود: هم اکنون عملیات راه اندازی دو پارکینگ در درب اول و سوم بوستان سرخه حصار به مساحت بیش از ۶ هزار متر مربع در دست اجراست در مرحله زیرسازی و پخش آسفالت و راه اندازی دیوار است.

وی تکمیل جداول و آسفالت پیست دوچرخه سواری، تکمیل اجرای دیوار مالون و پیست دوچرخه سواری، بازسازی معابر سنگی بوستان نرگس و زنبق، تعمیر و بازسازی ۷۲ آلاچیق و نصب ۴۱۴ عدد نیمکت و اجرای فاز ۲ مسیر تندرستی را همچون اقدامات انجام شده در قطب گردشگری شرق تهران امسال برشمرد.
منبع:

1400/12/10
22:32:32
5.0 / 5
486
تگهای خبر: منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane