سرهنگ معظمی خبر داد؛

کشف ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز در تهران

کشف ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز در تهران

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از کشف ۷ هزار داروی غیرمجاز در جنوب تهران اطلاع داد و اظهار داشت: این داروها از مخفیگاه یک متهم کشف شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ داود معظمی گودرزی اظهار نمود: به دنبال رصدهای فضای مجازی کارشناسان پلیس فتا کانال تلگرامی با بیشتر از ۱۵ هزار دنبال کننده شناسایی نمودند که مدیر کانال به توزیع و فروش داروی غیر مجاز و کمیاب می پرداخت.
وی ضمن اشاره به این که مأموران پلیس فتا با تکمیل رصدهای اطلاعاتی موفق شدند، هویت و مخفیگاه متهم را در جنوب تهران شناسایی و تردد وی را تحت کنترل در بیاورند، اضافه کرد: با هماهنگی های قضایی در بازرسی از داخل منزل وی، ۷ هزار عدد انواع قرص و داروهای قاچاق و غیر مجاز کشف شد.
رئیس پلیس فتا تهران اضافه کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و بعد از تکمیل تحقیقات پلیسی به مراجع قضایی ارائه شد.
این مقام انتظامی سفارش کرد: با عنایت به این که امکان عرضه داروهای تقلبی و تاریخ گذشته در فضای مجازی متصور است، بهتر است هرگونه دارو و مواد بهداشتی را از داروخانه ها یا مراکز بهداشت تهیه و خریداری کنید.
وی در انتها تصریح کرد: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تهدیدات و صدمه های فضای سایبری و یا اعلام هرگونه موارد مشکوک به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir رجوع کنید.

1400/07/29
14:43:37
5.0 / 5
982
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane