درخواست شهرداری از تهرانی ها برای كمك به برف روبی معابر فرعی

درخواست شهرداری از تهرانی ها برای كمك به برف روبی معابر فرعی

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شهروندان خواست تا در برف روبی معابر فرعی با  نیروهای مدیریت شهری همراهی و همكاری داشته باشند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور با اشاره به اقدامات صورت گرفته همزمان با بارش برف در شب گذشته اظهار داشت: از آن جا كه خیلی از ماشین آلات تخصصی كه در زمان برف روبی كاربرد دارند، در اختیار سازمان مدیریت پسماند قرار دارد، از آغاز فصل سرما مجموعه ای از این خودرو ها را در اختیار مناطق قرار دادیم.

وی با اشاره به اعزام خودرو های نمك پاش و تیغه دار به مناطق افزود: به صورت كلی، حدود ۲۴۰ خودرو در اختیار مناطق قرار گرفت كه منطقه یك با ۳۵ خودرو و منطقه دو با ۲۵ خودرو بیشترین تجهیزات خودرویی را از جانب سازمان مدیریت پسماند دریافت نمودند البته، علاوه بر تجهیزاتی كه به مناطق اعزام شد، از راه پیمانكاران هم تجهیزات قابل توجهی در مناطق مستقر شد.

وی اظهار داشت: در زمان بارش برف هم علاوه بر تجهیزات، تیمی تخصصی شامل راننده، سرپرست، كارشناس فنی، مكانیك و ناظر برف روبی به مناطق اعزام كردیم و با تقسیم شهر به پهنه های مختلف و انجام اقدامات گسترده، در نهایت توانستیم بدون گرفتگی و انسداد، تمامی معابر را پاكسازی نماییم.

به قول علیپور؛ انجام این اقدامات هیچگاه در روند جمع آوری زباله خللی ایجاد نكرده است و از آن جا كه یكی از شاخص های مهم بعد از برف روبی این است كه هیچ گونه پسماندی در شهر باقی نمانده باشد، به صورت معمول در زمان بارش برف از ایستگاههای میانی خودرو های بزرگ تر برای جمع آوری زباله به مناطق مختلف شهر اعزام می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در انتها ضمن سفارش به شهروندان برای تجهیز خودرو های خود به تجهیزات زمستانی عنوان كرد: شهرداری تهران تمام تلاش خویش را می كند تا علاوه بر معابر اصلی، عملیات برف روبی را در معابر فرعی و كوچهها هم انجام دهد، اما از شهروندان می خواهیم همراهی و همكاری لازم با نیروهای شهرداری را در زمینه پاكسازی كوچه های فرعی، جلوی خانه ها و محل كسب و كار خود داشته باشند تا شاهد هیچ گونه اتفاق ناگواری نباشیم.1398/11/05
14:34:06
5.0 / 5
4260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane