بودجه 99 شهرداری برپایه برنامه سوم توسعه

بودجه 99 شهرداری برپایه برنامه سوم توسعه

به گزارش بیمه خانه عضو كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران عنوان نمود كه بودجه سال 99 شهرداری تهران با تاكید بر برنامه سوم توسعه تدوین خواهد شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، صبح امروز بررسی طرح سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه 99 در شورای شهر بررسی گردید و بهاره آروین در توضیح این طرح اظهار داشت: یك فوریت این طرح دو هفته پیش به تصویب رسید و از آن زمان تابحال این طرح در كمیسیون های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است.
وی با بیان این كه بخشی از پیشنهادات ارسال شده به كمیسیون در متن طرح اعمال شده خاطرنشان كرد: بخش عمده این الزامات و سیاست ها مشابه سال های گذشته است؛ اما برای نخستین بار به موضوعاتی همچون كسب درآمدهای پایدار، كاهش هزینه ها، صرفه جویی و موارد دیگر تاكید شده و هر چند كه در سال های گذشته هم این مسائل وجود داشت اما امسال بیشتر تكرار شده است.
آروین با بیان این كه امسال در بودجه 99 به صورت ویژه به مسائلی همچون تحقق انضباط مالی، استفاده از سرمایه گذار در تامین منابع پرژوه ها و تحقق محله محوری تاكید گردیده است، اظهار داشت: بودجه سال 99 شهرداری مطابق با برنامه سوم توسعه شهری نوشته خواهد شد.
وی با بیان این كه در سال 99 به صورت خاص تر در ساختار لایحه بودجه، بودجه سرمایه گذاری به صورت جداگانه دیده شده است، افزود: سعی شده افزایش منابع درآمدی، عرضه كدهای جدید درآمدی و اقداماتی برای افزایش كیفیت زیست روزمره شهروندان در سطح محله در این لایحه گنجانده شده و همینطور فعال كردن ظرفیت شورایاران هم در لایحه بودجه مورد تاكید قرار گرفته است.
وی با بیان این كه شفافیت بخشی به وضعیت دیون و بدهی و همینطور انضباط مالی در جهت كاهش هزینه ها هم مورد تاكید قرار گرفته است خاطرنشان كرد: همینطور بخش اصلاح ساختار همچون سال قبل در بودجه سال آینده شهرداری هم مورد توجه است.
به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، در نهایت كلیات طرح سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال 99 به شهرداری تهران با عرضه چند پیشنهاد به تصویب رسید.
منبع:

1398/09/03
18:55:31
5.0 / 5
4612
تگهای خبر: شهرداری , كیفیت , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane