کاهش بار ترافیکی شرق پایتخت با توافق بازگشایی پادگان دوشان تپه

کاهش بار ترافیکی شرق پایتخت با توافق بازگشایی پادگان دوشان تپه

به گزارش بیمه خانه، شهردارمنطقه 13 در برنامه ارتباط مردمی سامانه سامد (111) از پیشرفت خوب توافق دوشان تپه در این منطقه آگاهی داد و اظهار داشت: با انجام این توافق بزرگ، ضمن راه اندازی بوستان و تامین سرانه های فضای سبز، چهار خیابان در این محدوده بازگشایی می شود که نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی دارد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد هادی علی احمدی در حاشیه برنامه ارتباط مردمی سامانه سامد (۱۱۱) که با حضور تعدادی از معاونان و مدیران درمحل اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران برگزار گردید، اظهار داشت: برمبنای توافقی که با وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح نیز صورت گرفت، بیش از ۱۱ هکتار مجموعه افزار سازی در منطقه ۱۳ در اختیار شهرداری قرار گرفت که ضمن راه اندازی بوستان، سرانه های عمومی مورد نیاز شهروندان نیز تامین می شود.
وی ادامه داد: توافق دیگر مربوط به پادگان دوشان تپه است که پیشرفت خوبی داشته و هم اکنون در کمیسیون ماده پنج در دست بررسی می باشد و امیدواریم تا اوایل سال آینده تحویل منطقه می شود.
علی احمدی اظهار داشت: علاوه بر اختصاص فضایی برای راه اندازی بوستان، با انجام این توافق، چهار خیابان اصلی در این منطقه بازگشائی و از بن بست خارج می شود.
وی افزود: خیابان های پنجم نیروی هوائی و دهقان از خیابان پیروزی به دماوند می رسد که نقش بسیار مهمی در کاهش ترافیک شرق پایتخت دارد.
شهردار منطقه ۱۳ درباب پاسخگویی به درخواست های شهروندان در برنامه امروز سامانه سامد اشاره کرد: عمده درخواست های شهروندان در حوزه مسائل خدمات شهری، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی و مالی و اقتصاد شهری بود که راه حل های لازم ارائه شد و تا برطرف شدن مشکل و خواسته شهروندان، این پیگیری ها ادامه دارد.
وی با اعلان اینکه روزهای دوشنبه هر هفته پاسخگوی شهروندان در جلسه ملاقات مردمی هستیم، اشاره کرد: در همه مساجد حضور پیدا کردیم و در جریان دغدغه های شهروندان قرار گرفتیم و هم اکنون نیز این جلسات در مساجد شاخص و محوری ادامه دارد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی اشاره کرد: ملاقات و دیدار های مردمی برای شنیدن مشکلات و دغدغه های شهروندان، فرصتی برای بیان مشکلات و پاسخگویی به شهروندان است و رضایتمندی آنها را فراهم می آورد. سامانه ۱۱۱ به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت، میزبان محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه۱۳ و تعدادی از معاونان و مدیران ارشد این منطقه بود.
منبع:

1402/05/03
07:44:14
5.0 / 5
261
تگهای خبر: ترافیك , خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane