سرهنگ مومنی اعلام كرد؛

استقرار مأموران پلیس راهور در معابر منتهی به مرقد امام(ره)

استقرار مأموران پلیس راهور در معابر منتهی به مرقد امام(ره)

به گزارش بیمه خانه، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار مأموران پلیس راهور در معابر منتهی به مرقد حضرت امام و مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد زائرین اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ احسان مؤمنی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در مورد آخرین وضعیت ترافیکی مراسم‌ ی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: مأموران پلیس راهور تهران بزرگ از ساعت ۱۳ روز گذشته در اطراف حرم مطهر مستقر شده و از ساعت ۱۰ شب گذشته محدودیت و ممنوعیت های تردد را در اطراف حرم مطهر اجرا کردند. مسیر جنوب به شمال آزادراه قم به تهران از پل حسن آباد و بلوار علامه عسگری همینطور شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی از پل آزادگان محدودیت های ترافیکی انجام شد از توقف خودرو ها در اطراف حرم هم جلوگیری شد.
وی به ورود کاروان های زائرین از استانهای مختلف به حرم مطهر حضرت امام اشاره و خاطرنشان کرد: پس از ورود کاروان های زائرین از استان ها وسایل نقلیه آنها به پارکینگ های تعیین شده هدایت شد و در پارکینگ ها هم همکاران پلیس راهور در چگونگی چینش و پارک آنها راهنمایی لازم را به رانندگان عرضه دادند تا هنگام خروج گرفتار مشکل نشوند و ما هم بتوانیم ترافیک خروج را کنترل نماییم.
سرهنگ مؤمنی در ادامه از کثرت جمعیت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام اطلاع داد و اظهار داشت: رانندگان کاروان های زائرین دقت کنند که حتما پس از استراحت کافی مبادرت به بازگشت و در جاده ها کنند.
وی بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان و توجه ویژه به عابران پیاده در معابر پیرامونی حرم مطهر با عنایت به کثرت تعداد زائرین تاکید کرد و مأموران پلیس راهور پایتخت در معابر و مقاطع منتهی به حرم مطهر در جهت مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد زائرین حضور فعال دارند.


منبع:

1402/03/15
19:17:07
5.0 / 5
393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane