سرهنگ موسوی خبر داد

دستگیری ۲ سارق حرفه ای خودرو در تهران

دستگیری ۲ سارق حرفه ای خودرو در تهران

بیمه خانه: سرپرست سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ نفر از سارقان حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پژو ۴۰۵ مسروقه آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ محمد رضا موسوی، سرپرست سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری تهران اظهار نمود: خرداد ماه سال جاری، در جهت اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در محدوده خیابان والفجر تهران درحال گشت زنی بودند که به یک خودروی پژو ۴۰۵ با ۲ سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را شروع کردند.
وی اضافه کرد: بررسی های اولیه مأموران نشان می داد، خودروی پژو چندی پیش از جنوب شرق تهران به سرقت رفته و سرنشینان آن سارقان حرفه ای خودرو هستند که همین سرنخ کافی بود تا دستور ایست وسیله نقلیه مذکور صادر شود.
سرپرست سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری تهران افزود: سرنشینان خودروی پژو بعد از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی متواری شدند و با حرکات مارپیچ به خودروی های عبوری شهروندان صدمه وارد کردند و به هشدارهای مأموران بی توجهی کردند که مأموران در اولین گام با بیان مشخصات متهمان به سایر گشت ها و سپس با تشکیل طرح مهار خودروی متهمان را متوقف و دو متهم را که قصد فرار به صورت پیاده داشتند در محل دستگیر کردند.
سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه از صندوق عقب خودروی پژو آلات و ادوات سرقت کشف شده است، تصریح کرد: متهمان پس انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود در خصوص سرقت پژو و دیگر سرقت های خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کردند.
وی اضافه کرد: در تحقیقات تکمیلی مأموران هم مشخص شد، متهمان دارای سوابق مختلف در امر سرقت بوده که با ایجاد پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

1402/03/05
14:17:42
5.0 / 5
274
تگهای خبر: پلیس , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane