معاون استاندار تهران اعلام كرد

ثبت ۲۴ میلیون تردد در سطح راه های ارتباطی استان تهران طی ۹ روز گذشته

ثبت ۲۴ میلیون تردد در سطح راه های ارتباطی استان تهران طی ۹ روز گذشته

به گزارش بیمه خانه، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران درباره ی بازدیدهای سرزده از ستادهای نوروزی دستگاهها اظهار داشت: عوامل جوان و پر انرژی دستگاه هایی همچون هلال احمر، راهداری، مجموعه انتظامی و گردشگری فعالیت گسترده ای در این ستادها داشتند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن نایبی به بازدیدهای سرزده از ستادهای نوروزی شهرستان های استان تهران اشاره نمود و اضافه کرد: روز دوم فروردین از فیروزکوه، روز پنجم از اسلامشهر و یکشنبه مصادف با ۶ فروردین نیز بازدید سرزده ای از ستاد نوروزی ورامین انجام گرفت.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با قدردانی از تلاش شبانه روزی اعضای ستاد نوروزی استان تهران و شهرستان ها یادآورشد: عوامل جوان و پر انرژی دستگاه هایی همچون هلال احمر، راهداری، مجموعه انتظامی و گردشگری فعالیت گسترده ای در این ستادها داشتند.
نایبی با اعلان اینکه این حجم از فعالیت در شهرستان های واقع در مسیرهای اصلی استان مضاعف است گفت: علاوه بر خدمات مختلف بهداشتی، گردشگری و راهنمایی مسافران، مجموعه فضایی مناسبی نیز برای اتراق مسافران و بازی کودکان و خدمت رسانی خصوصاً در مسیرهای ارتباطی به وجود آمده است.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اعلان اینکه همه بازدیدهای انجام گرفته بصورت سرزده و بدون اطلاع قبلی انجام گرفت، اظهار داشت: همه این پایگاه های بین راهی که مورد بازدید قرار گرفته پای کار بودند و فعالیت گسترده ای داشتند.
وی اشاره کرد: بیشترین نگرانی و ناراحتی ما بابت تصادفات جاده ای و فوتی است که باتوجه به شروع دور دوم سفرهای نوروزی، به همه مسافران و رانندگان رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، توجه به سفارش های پلیس و احتیاط در طول مسیر سفارش و تاکید می شود تا کمتر شاهد حوادث جاده ای به ویژه حوادث منجر به فوت باشیم.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران اظهار داشت: برای سپری کردن نوروزی خوب و ثبت کمتر حوادث جاده ای، باید سفارش های پلیس راه را به جد مورد توجه قرار داد.
منبع:

1402/01/09
09:16:29
5.0 / 5
565
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خدمات , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane