رئیس مركز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس خبر داد

برخورد با ۱۰۰ متخلف در بدنه شهرداری تهران

برخورد با ۱۰۰ متخلف در بدنه شهرداری تهران

به گزارش بیمه خانه، رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس از ثبت رکورد ۲۵ هزار تماس در یک روز با این سامانه امسال اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، رضا ناصری سرای در نشست خبری امروز که امروز برگزار شد، اظهار داشت: در سامانه ۱۳۷ پلاس یک بخش ثبت پیام داریم که شهروندان پیام های خویش را ثبت کنند و بخش دیگر در این سامانه در ارتباط با رسیدگی پیام های شهروندان است.
وی ادامه داد: پس از تماس شهروندان مبحث و مشکلات بلافاصله پیگیری شده و بعد عملیات بازخورد گیری صورت می گیرد که با شهروندان تماس می گیریم و از کیفیت اقدامات انجام شده آگاه می شویم. در تمامی فرآیندها هدف ما کسب رضایت شهروندان است و پیام های شهروندان برای ما خیلی مهم است و در انتصاب مدیران شهرداری نقش دارد.
ناصری سرای افزود: در ابتدای سالجاری ادغام سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ منجر به ایجاد ۱۳۷ پلاس شد که سامانه ای یکپارچه است و به دنبال هوشمند کردن این سامانه بودیم. نگاه ما این بود که با سامانه های قبلی فرق داشته باشد و در همین راستا هم بروزرسانی هایی در آن اتفاق بیفتد.
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس تصریح کرد: پیش تر هموطنان از زمان انجام اقدامات نارضایتی داشتند بر همین مبنا به سمت چابک سازی رفتیم تا رضایت شهروندان را جلب نماییم. بیشتر از چهار میلیون مخاطب با شماره یکتا در این سامانه داریم و مبحث حجم ارتباطات در سامانه ثبت می شود و برخی روزها بیشتر از ۱۲ هزار تماس در روز داریم؛ سال جاری رکورد ۲۵ هزار تماس در روز را هم ثبت کردیم.
وی افزود: سال جاری بحث رونمایی از سامانه یکپارچه را داشتیم و رویکرد ما مشارکت مردم در موضوعات مختلف شهری است. در پویش درختکاری استقبال خوبی داشتیم که از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه شهروندان می توانستند درخواست نهال دهند و نوع نهال را هم می توانستند، مشخص کنند
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس اظهار داشت: مبحث جلسات ارتباط مستقیم خیلی مهم است و هر دوشنبه جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با مدیران شهرداری را داریم. در جریان این تعاملات مشخص شد که ۱۰۰ نفر از بدنه شهرداری تخلف داشتند که با آنها برخورد و منجر به تذکر یا برکناری شده است؛ متخلفان از شهرداران نواحی تا کارکنان و کارمندان را در بر می گرفت.
اتتهای پیام


1401/12/28
07:38:10
5.0 / 5
239
تگهای خبر: شهرداری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane