شهردار منطقه ۱۹ عنوان كرد

تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی به بهشت زهرا

تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی به بهشت زهرا

به گزارش بیمه خانه، از صبح روز پنجشنبه ۲۵ اسفند ماه ۲۰ خودروی معبربان و شهربان شهرداری منطقه ۱۹، نیروهای یگان امداد و پلیس راهور در شریان های بزرگراهی منتهی به بهشت زهرا (س) به منظور خدمت رسانی به زوار اهل قبور در این محدوده مستقر هستند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ ضمن اشاره به این که همه ساله در آخرین پنجشنبه سال شهروندان از مناطق ۲۲ گانه و شهرهای مجاور به زیارت اهل قبور در بهشت زهرا (س) مشرف می شوند، اضافه کرد: اقدامات ترافیکی با مشارکت پلیس راهور در محورهای مواصلاتی و منتهی به بهشت زهرا (س) همچون شهید هاشمی، علامه عسگری، شهید تندگویان، شهید آوینی، شهید کاظمی، پل باقر شهر اتخاذ شده تا علاوه بر ترافیک روان، تسهیل در تردد خودرو های عبوری از این محورها صورت گیرد.
او افزود: از چهار بامداد پنجشنبه ۲۰ خودروی معبربان و شهربان، ۵۰ خودروی یگان امداد و پلیس راهور، آتش نشانی، اورژانس و امداد خودرو در مسیرهای عبور خودرو های شهروندان به بهشت زهرا (س) و نقاط حساس به منظور خدمت رسانی بموقع در صورت وقوع حادثه مستقر شدند.
ضمن این که نیروهای شهربان و معبر بان نسبت به رفع سد معبر گل فروشان و دستفروشان در محورهای منتهی به بهشت زهرا (ع) اقدام نموده اند.
به نقل از ایشان، چهار تیم تأمین و نگهداری تجهیزات و المان های ترافیکی در بزرگراه شهید هاشمی مشغول فعالیت هستند.
ضمن این که تعویض المان ها و به روز رسانی آنها در بزرگراه های شهید هاشمی، علامه عسگری، خلیج فارس، جاده قدیم قم (شهید رجایی) ورودی های بهشت زهرا (س) با همکاری پلیس راهور کنترل و در صورت توقف غیر مجاز به پارکینگ منتقل می شوند.
طبق گزارش سایت شهر، فرهادی به شهروندانی که قصد زیارت اهل قبور در بهشت زهرا(س) را دارند سفارش کرد که ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در صورت وجود ترافیک صبر و حوصله داشته باشند.
منبع:

1401/12/26
23:54:44
5.0 / 5
48
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane