سردار رادان:

خدمت به راهیان نور بطور قطع رحمت الهی است

خدمت به راهیان نور بطور قطع رحمت الهی است

به گزارش بیمه خانه، فرمانده کل انتظامی کشور بر کیفی سازی نوع کارکرد و مأموریت های پلیس تصریح کرد و اظهار داشت: خدمت به زائرین راهیان نور قطعاَ رحمت الهی است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار احمدرضا رادان شامگاه شنبه در جمع فرماندهان، معاونان و رؤسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی و مرزبانی استان خوزستان اظهار نمود: توفیق نصیب ما شد در یکی از بهترین ماه های خدا در یکی از بهترین زمان ها، در دورانی که زائرین راهیان نور برای زیارت مناطقی که زمانی دستاورد پاکی، مقاومت، ایثار و شهادت همراه داشت و زیارتگاه شان شد، حضور داشته باشیم.
وی خطاب به فرماندهان و مسؤلان انتظامی و مرزبانی اظهار داشت: خداوند منان را شاکر باشید که در چنین سرزمینی توفیق شده مدتی را به خدمت باشید، بعضی وقت ها آدم ها انتخاب می شوند بدون آنکه خودشان بدانند که انتخاب شدند و در مسیری قرار می گیرند که مسیر سرنوشت ساز دنیا و آخرت آنها خواهد شد.
فرمانده فراجا افزود: همکاران انتظامی، مرزبانی، یگان ویژه و سایر زحمتکشان که در راه خدمت به زائرین هستند در واقع امنیت ساز، معنویت ساز و آرامش بخش محیط و منطقه هستند که باید قدردان آن باشند.
این مقام ارشد انتظامی در کشور با اشاره به اینکه خدمت به زائرین راهیان نور مورد تاکید است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد، افزود: کار کردن، فعالیت و نوع نگاه در این نوع مأموریت ها قطعاَ رحمت الهی است چون که زحمت آن هم ذخیره دنیا و آخرت از بابت معنویت می شود.
سردار رادان اظهار داشت: سفر کاروان های راهیان نور یک نمونه از راهپیمایی اربعین حسینی است که برای پلیس حس و حال خدمتگزاری به زائرین را دارد؛ بنابراین باید نهایت استفاده معنوی را داشته و در تأمین امنیت و خدمات دهی نهایت تلاش خویش را داشته باشید.
وی بر کیفی سازی نوع کارکرد و مأموریت های پلیس تصریح کرد و اظهار داشت: پلیس باید بر جلوگیری از وقوع و کشف بموقع جرم حساس و با جدیت وارد عمل شود و مردم باید این را احساس کنند.
فرمانده انتظامی کل کشور خاطرنشان کرد: معتادان متجاهر باید از سطح شهرها جمع آوری شوند و در این مساله هم باید مردم این مورد را احساس کنند.
سردار رادان با اشاره به اینکه نوروز سال جاری خاص و متفاوت می باشد، اظهار داشت: با عنایت به این که چهارم فروردین آغاز ماه مبارک رمضان است، امکان پیش اندازی سفرهای نوروزی وجود دارد که برنامه ریزی لازم برای تأمین امنیت انتظامی و ترافیکی هموطنان صورت گیرد.

1401/12/21
10:18:41
5.0 / 5
171
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , ترافیك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane