اجرای طرح بهاران خدمت در خیابان های آزادی و انقلاب

اجرای طرح بهاران خدمت در خیابان های آزادی و انقلاب

به گزارش بیمه خانه، شهردار منطقه 10 با اشاره به اجرای طرح «بهاران خدمت» در خیابان های آزادی و انقلاب اظهار داشت: بدنبال خدمات رسانی بهینه و بی وقفه به شهروندان هستیم.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، نشست ‎هماهنگی اجرای «طرح بهاران خدمت» با محوریت خیابان های آزادی و انقلاب اسلامی با میزبانی منطقه ۱۰ و با حضور «مهدی اخ الصنایع» شهردار منطقه انجام شد.
مهدی شریفیان مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق، «علیرضا جعفری» مدیرکل امور خدمات شهری، «میثم عنقایی» مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری امور خدمات شهری، «سید محمدرحیم مرتضوی» شهردار منطقه ۹ و تعدادی از مدیران مناطق ۶، ۷ و ۹ و ۱۰ و نمایندگان معاونت ها و سازمان های مرتبط و... همچون حاضرین این جلسه بودند.

گامی نو برای افزایش رضایت شهروندان از مدیریت شهری

در شروع جلسه، «مهدی اخ الصنایع» با گرامیداشت ‎یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: طرح بهاران خدمت، گامی نو است که می تواند از یکسو فرصت مناسبی را برای خدمت به شهروندان و افزایش رضایتمندی آنها از مدیریت شهری در پی داشته باشد و از طرف دیگر آماده سازی شهر برای اعیاد ملی - مذهبی پیش رو را فراهم سازد.

وی با اظهار امیدواری نسبت به اجرای موفق طرح بهاران خدمت در منطقه ۱۰، بهسازی زیرساخت های شهری و خدمت رسانی بهینه و بی وقفه به شهروندان را از اهداف این طرح دانست.

شهردار منطقه ۱۰ در همین راستا از حضور و نقش آفرینی تمامی نیروهای اجرائی منطقه ۱۰ در زمینه های خدمات شهری، ترافیکی و عمرانی و... در زمان اجرای این طرح آگاهی داد.

در ادامه این جلسه، ماموریت و پروسه اجرای طرح بهاران خدمت از طرف مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق و مدیرکل امور خدمات شهری تشریح و مورد تبیین قرار گرفت.

همین طور مدیران مناطق حاضر در نشست به تشریح برنامه ها، توانمندی ها و امکانات و نیازهای خود برای اجرای هدفمند طرح بهاران خدمت پرداختند.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، نمایندگان معاونت ها و سازمان های مختلف شهرداری نیز برمبنای نیازمندی های مناطق، قول مساعدت و همکاری را به مدیران منطقه دادند.
منبع:

1401/10/17
10:52:41
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane