دعوت از فعالین تشکل های محلی تهران برای عضویت در ستاد سمن های شورای شهر

دعوت از فعالین تشکل های محلی تهران برای عضویت در ستاد سمن های شورای شهر

به گزارش بیمه خانه دبیر ستاد سمن های شورای شهر تهران ضمن اشاره به این که ستاد سمن های شورا، تشکل های محلی را دعوت به عضویت می کند، اظهار داشت: این ستاد می خواهد تا بعد از شناسایی علاقه مندان، نسبت به صدور شناسنامه هویتی و آموزش آنها اقدام نماید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد حسین مولایی در مورد فراخوان " رویش" با ابراز خرسندی به مناسبت فرارسیدن روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی، اظهار داشت: از علاقه مندان و فعالین سام ها( تشکل های محلی) دعوت می شود بعد از مطالعه شرایط ثبت نام در سایت ستاد سمن ها، نسبت به عضویت و ثبت تشکل اجتماع محور خود اقدام نمایند.
وی هدف از آغاز این طرح را گردآوری بانک اطلاعاتی جامع دانست و اضافه کرد: ستاد سمن های شهر تهران بعنوان نهادی تسهیل گر به منظور توانمندسازی تشکل های محلی که در حوزه مدیریت شهری فعالیت می نمایند، می خواهد بعد از شناسایی علاقه مندان، نسبت به صدور شناسنامه هویتی و آموزش آنها اقدام نماید.
مولایی که حل مشکلات شهری را در حل مشکلات محلی می بیند، بیان نمود: شهر بدون توسعه محلی دارای نقصان است و مشارکت مردم از سطح محلات برای اداره شهر ضروریست که خوشبختانه امروزه در بدنه مدیریت شهری شاهد این اتفاق خوشایند با اقبال مدیران هستیم.

بنا براعلام روابط عمومی ستاد سمن های شوراتی شهر تهران، علاقه مندان و فعالین تشکل های محلی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در ستاد سمن های شورای شهر تهران به شماره 51040864 و سایت ستاد سمن ها به نشانی www.tehranngo.ir رجوع کنند.
منبع:

1401/05/20
12:37:35
5.0 / 5
234
تگهای خبر: آموزش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane