ورود سگ ها به پارک ممنوع

ورود سگ ها به پارک ممنوع

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود سگ ها به پارک ها اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا سردار حسین رحیمی در اینباره اظهار نمود: بر مبنای طرحی، تمام کلانتری ها و یگان امداد را مکلف کردیم که بحث ایجاد یک فضای مناسب و برخورد با تمام عناصر آلوده کننده پارک و تفرجگاه ها را به شکل جدی در دستور کار خود قرار دهند.
وی افزود: این طرح در دستور کار روزانه آن هاست و هر روز بالغ بر ۲ هزار پارک زیر نظر کلانتری و یگان امداد قرار گرفته است.
رحیمی با اشاره به اینکه در این طرح، پارک ها از لوث وجود اراذل و اوباش، مزاحمان نوامیس، معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر پاک خواهند شد، اظهار داشت: به تازگی با عنایت به دستور جدیدی که صادر کردیم، بحث ورود سگ ها به پارک ها هم مطرح شد؛ برخی با سگ ها به پارک وارد می شوند و رعایت هم نمی کنند، بخصوص درباره سگ های بسیار بزرگ که حتی دیدن آن برای برخی رعب آور است. رسیدگی به این مورد هم در دستور کار قرار گرفته است که اعلام می نماییم ورود همه این ها به پارک ممنوع می باشد.
فرمانده انتظامی پایتخت اضافه کرد: این اقدامات از نظر ما جرم به حساب می آید و جرم مشهود است که برخورد قانونی با این ها صورت خواهد گرفت.
رحیمی درباره شیوه نظارت بر پارک و تفرجگاه ها هم اظهار نمود: در بعضی موارد که فضا اجازه می دهد همکاران با موتور و خودرو حضور خواهند داشت اما بیشتر از ۹۰تا ۹۵ درصد به صورت پیاده تردد می کنند که مردم با دیدن پلیس احساس آرامش کنند؛ همکارانم به صورت گشت های دو یا سه نفره در اکثر پارک ها حرکت می کنند. این اقدام تا لحظه ای که مردم در پارک ها حضور دارند و درحال استفاده هستند، استمرار خواهد داشت.
منبع:

1401/04/18
08:37:50
5.0 / 5
235
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane