جلسه تفویض اختیار به شهرداری مناطق و ستادها با حضور شهردار تهران

جلسه تفویض اختیار به شهرداری مناطق و ستادها با حضور شهردار تهران

جلسه تفویض اختیار به شهرداران مناطق و ستادها با حضور علیرضا زاکانی برگزار گردید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، دومین جلسه تفویض اختیار به شهرداران مناطق و ستادها با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و تنی چند از معاونان و شهرداران مناطق، بامداد امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ برگزار شد و در ابتدای این جلسه حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران گزارش کوتاهی از مصوبات اولین نشست تفویض اختیار به شهرداران و ستادها ارائه کرد و بعد از آن، معاونان و شهرداران مناطق درباره موضوع هایی همچون پرداخت های تقسیط شده اظهار نظر کردند.
بعد از آن در بخش حمل و نقل و ترافیک پیرامون موضوع هایی چون آرام سازی و ایمن سازی معابر و اصلاح هندسی با مختصات مشخص بحث و تبادل نظر شد.
در ادامه این جلسه درباره نگهداشت کامل ایستگاه ها توسط پیمانکار ترافیکی، ایجاد واحد برای ساماندهی تردد موتور سیکلت ها، واگذاری اداره پارکینگ های محله ای و منطقه ای به مناطق، نصب و راه اندازی گارد ریل های بزرگراهی و موضوعات در ارتباط با شهرسازی صحبت شد.
از موضوعات مطروحه در حوزه شهرسازی میتوان به امکان توافق با املاک دارای ماده ۱۰۰، واگذاری برخی امور استعلامات کمیسیون ماده ۷ به مناطق، تفویض اختیار به مناطق به منظور انعقاد قرارداد جهت تهیه طرح های موضعی و بازبینی طرح تفصیلی با عنایت به نیاز مناطق اشاره نمود.
طبق گزارش سایت شهر، موضوعات مطرح شده و مصوبات اولین نشست تفویض اختیار به شهرداران مناطق پیرامون موضوعات مالی و اقتصاد شهر بود.
منبع:

1401/01/19
11:57:48
5.0 / 5
184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane