فرمانده كل انتظامی كشور خبر داد؛

افزایش راندمان از تکنولوژی های جدید در ارتقای خدمات انتظامی

افزایش راندمان از تکنولوژی های جدید در ارتقای خدمات انتظامی

بیمه خانه: فرمانده کل انتظامی کشور از افزایش راندمان از تکنولوژی های جدید و تجهیزات روز برای خدمات رسانی شایسته به شهروندان آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری ظهر چهارشنبه در جلسه ای که با حضور استاندار تهران و مسؤلان لشکری و کشوری غرب استان تهران برگزار شد امنیت را یکی از مقوله های مهم و اساسی دانست و عنوان کرد: امنیت پایدار با مشارکت عمومی و همگانی کلیه دستگاه ها و نهادهای مرتبط به وجود می آید.
وی از افزایش بهره وری در تکنولوژی های جدید و تجهیزات روز پلیس اطلاع داد و اضافه کرد: تجهیز پلیس به امکانات و تکنولوژی های جدید باعث ارتقای خدمات انتظامی به شهروندان شده است.
فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: قرارگاه سرقت با حضور استاندار و دبیری فرمانده انتظامی تشکیل شده و کلیه دستگاههای متولی در این حوزه فعال و پویا عمل کنند.
اشتری در مورد جولان اراذل و اوباش در به هم زدن آرامش مردم، عنوان داشت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و امیدواریم با تلاش مجاهدانه و شبانه روزی همکاران عزیز شاهد رشد و شکوفایی در عرصه امنیت کشور باشیم.
اشتری در انتها به همکاری و تعامل با سپاه پاسداران اشاره و تصریح کرد: در حوزه امنیت و ارتقای آن تعامل خوبی از قبیل گشت های مشترک و غیره انجام شده که با تقویت نیروی انسانی در حوزه پلیس در غرب استان تهران، امید است که خدمات رسانی به مردم با شکل بهتری انجام پذیرد.


منبع:

1400/12/06
13:33:16
5.0 / 5
238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane