ضرورت نظارت هفتگی و ماهانه تجهیزات شهری برای پیشگیری از سرقت

ضرورت نظارت هفتگی و ماهانه تجهیزات شهری برای پیشگیری از سرقت

به گزارش بیمه خانه رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از ضرورت انجام نظارت هفتگی و ماهانه تجهیزات شهری در جهت جلوگیری از سرقت آنها اطلاع داد.


محمد آقامیری در گفتگو با ایسنا، در مورد سرقت تجهیزات شهری و ضرورت ورود شورای شهر به این مورد اظهار داشت: اتفاقا در بودجه ۱۴۰۱ ردیف نگهداشت تجهیزات شهری دیده شده است که می بایست تیم های بازرسی قوی بر روی پروژه ها نظارت کند.

وی با بیان اینکه نظارت بر پروژه تجهیزات و پل ها باید بر عهده مناطق باشد، اظهار نمود: مناطق باید به صورت هفتگی و ماهانه برپایه فرم ها که برای آنها تهیه می شود گزارش خویش را از رصد و پایش تجهیزات شهری به معاونت های مربوطه بدهند.

وی ضمن تاکید بر انجام نظارت میدانی اظهار داشت: در بعضی حوزه ها نمی توان نسبت به تغییر متریال تجهیزات و سازه ها اقدام نمود همچون پل ها که استقامت آنها به وسیله وسائل فلزی تأمین می شود که امکان دارد انگیزه سارقان را افزایش دهد اما اگر در زمینه نگهداشت دقت شود میتوان مشکلات را حل کرد ضمن اینکه اگر به صورت مستمر نظارت و پایش میدانی صورت گیرد این مشکلات رخ نمی دهد.

رئیس کمیته عمران شورای شهر با بیان اینکه متاسفانه در چهار سال قبل به مسئله پایش و نظارت تجهیزات شهری بی توجهی شده است، افزود: سرقتی که از پل شهید همدانی رخ داد کار یک یا دو ماه نبود بلکه سارقان حدود یکسال بود که از این پل سرقت می کردند و می بینید اگر نظارت هفتگی یا ماهانه ای وجود داشت از بروز این سرقت بزرگ جلوگیری می شد.1400/11/22
11:16:19
5.0 / 5
522
تگهای خبر: تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane