استمرار برخورد قاطع پلیس لرستان با مجرمان؛

دستگیری ۵ سارق مسلح جاده های لرستان

دستگیری ۵ سارق مسلح جاده های لرستان

بیمه خانه: در ادامه برخوردهای قاطعانه پلیس لرستان با مجرمان، سارقین و اراذل و اوباش، باند 5 نفره سارقین مسلح با 31 فقره سرقت در این استان منهدم شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، با استمرار برخورد قاطعانه و جدی پلیس لرستان با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه، یک باند ۵ نفره سارقان مسلح که با بستن جاده ها مبادرت به سرقت مسلحانه از خودرو ها می کردند در چنگال قانون گرفتار شدند.
فرمانده انتظامی لرستان در این رابطه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما قبلاً اخطار کرده بودیم کسانی که نسبت به برهم زدن نظم و امنیت اقدام نمایند، با برخورد قاطعانه پلیس لرستان روبه رو خواهند شد.
سردار یحیی الهی با اعلان اینکه به مردم وعده دادیم و به وعده خود عمل کردیم، اشاره کرد: دستی که بخواهد در مقابل قانون بایستد و امنیت جامعه را مختل کند را خواهیم شکست.
وی با تاکید بر این که پلیس لرستان امسال برخوردهای خوب و قاطعی با مجرمین، سارقین و اراذل و اوباش داشته است، اضافه کرد: امروز ۵ نفر سارق را دستگیر کرده ایم که هم سرقت های عادی در راه جاده داشته اند و سرقت احشام داشته اند و هم ۱۴ فقره سرقت مسلحانه داشته اند که با سلاح گرم مسیر جاده را بسته اند.
فرمانده انتظامی لرستان اشاره کرد: این سارقان در مجموع ۳۱ فقره سرقت داشته اند و اموال مردم را ربوده اند.
سردار الهی با اشاره به این که انتظار داریم دستگاه قضا هم با این سارقان برخورد جدی داشته باشد، اظهار داشت: یک نفر هم در فضای مجازی با سلاح گرم رجز خوانی و ایجاد ارعاب و وحشت می کرد که این شخص هم با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت استان دستگیر شد.
وی با اعلان اینکه سارقان دستگیر شده دارای سابقه هستند، اضافه کرد: فرد سر باند دستگیر شده دارای سابقه سرقت مسلحانه و سرقت عادی بوده و جزو اراذل اوباش سطح دار استان است.
فرمانده انتظامی لرستان با تاکید بر این که مردم منتظرند از طرف دستگاه قضا با این افراد برخورد شود، اظهار داشت: طی امسال باندهای مختلفی را متلاشی کرده ایم، نیاز است برخوردهای قانونی و قضائی صورت گرفته با این افراد از طرف دستگاه قضا به مردم اطلاع رسانی شود.
سردار الهی تصریح کرد: پلیس در تلاش و پیگیری خود مصمم تر خواهد شد و با شدت با مخلان نظم و امنیت برخورد خواهدنمود.


منبع:

1400/11/21
22:27:06
5.0 / 5
404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane