زاكانی:

مسیر اندیشه ورزی را در شهرداری تهران ادامه خواهیم داد

مسیر اندیشه ورزی را در شهرداری تهران ادامه خواهیم داد

شهردار تهران اظهار داشت: مسیر اندیشه ورزی را در شهرداری تهران ادامه خواهیم داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هم اندیشی با کارگروه های کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز ۱۳ کارگروه در کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تشکیل شد. ما در شهر تهران از ظرفیت بالای نخبگی برخورداریم و باید به سمت افق های والایی حرکت نماییم و بیشترین نیاز ما به نخبگان است.
وی ادامه داد: در کمیسیون های ۶ گانه شورای شهر کارگروه های تخصصی شکل گرفته تا بتوانیم از ایده نخبگان استفاده نماییم و در داخل شهرداری هم از شبکه نخبگان استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: در درون شهرداری هم مسیر اندیشه ورزی را ادامه خواهیم داد و درحال ایجاد یک شبکه اندیشه ورزی در سطح مدیران، معاونان، مشاوران، مناطق و دیگر بخش های شهرداری هستیم.
وی درباره دیدار خود با رئیس جمهور هم اظهار داشت: یکی از اشکالات همیشگی تهران تقابل شهرداری با استانداری و وزارت کشور و دولت بوده است اما در این دوره خوشبختانه هیچ دوگانگی و اختلاف نظری وجود ندارد و حضور بنده در هیئت دولت ظرفیت خوبی بوجود آورده و اهتمام رئیس جمهور در مسائل شهری هم بسیار اهمیت دارد.
وی افزود: رئیس جمهور هم ایده های زیادی برای مسائل شهر ازجمله ترافیک، حمل و نقل و غیره داشتند که درحال پیش روی است و امروزه بهترین ارتباط را با وزرا و دیگر مسؤلان داریم.
زاکانی درباره انتقاد اعضای شورای شهر به عدم حضور اعضا در جلسه با رئیس جمهور اظهار داشت: این جلسات چارچوب خویش را دارد اما ان شاءالله در هفته های آینده دیداری با دیگر مسؤلان خواهیم داشت که اعضای شورا هم خواهند بود.
وی درباره استفاده از انرژی های تجدید پذیر هم اظهار داشت: ما باید به سمت شهری ایمن تر و بهینه تر برویم. در حوزه برق دو بار با وزیر نیرو صحبت کردم و ایشان ماموریتی را به متولیان دادند و برای روشنایی تهران و دکل های شهر که حدود ۵۲۰ هکتار فضا گرفته اند، تفاهمی بوجود آمد.
وی ادامه داد: برای انرژی های تجدید پذیر هم امیدواریم با عنایت به تشکیل کارگروه ها شاهد تحول باشیم.1400/09/06
20:55:02
5.0 / 5
551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane