فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با كرونا استان تهران تاكید كرد

ضرورت واکسیناسیون ۹۰درصدی برای تحقق ایمنی همگانی ضد کرونا

ضرورت واکسیناسیون ۹۰درصدی برای تحقق ایمنی همگانی ضد کرونا

به گزارش بیمه خانه فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونا استان تهران بر ضرورت واکسیناسیون ۹۰ درصدی برای تحقق ایمنی همگانی ضد کرونا تاکید نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علیرضا زالی در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران، اظهار داشت: شرایط عرضه خدمات درمانی در استان تهران متفاوت از دیگر نقاط کشور بود. بنابراین امروز در کشور ۷۰ درصد فوتی ها در ارتباط با افراد بالای ۶۰ سال و در پایتخت این رقم حدود ۶۰ درصد است.
وی ادامه داد: این آمار نشان داده است پوشش خوب واکسیناسیون و عرضه خدمات قابل قبول بهداشتی در سطح استان تهران محقق شده است. بدون شک نیازمند مراقبت همه جانبه برای همه گروه ها هستیم و در این میان باید حضور افراد بالای ۶۰ سال در سطح جامعه کاهش پیدا کند. برای سنجش وضعیت تهران باید عرضه خدمات درمانی پیش از انتقال فرد به بیمارستان بررسی شود و همین شاخه در زمان بستری را بهبود بخشیم.
فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونا استان تهران تصریح کرد: بیماران مبتلا به کرونا گاه در شرایطی به بیمارستان منتقل می شوند که بیشتر از ۵۰ درصد درگیر بیماری شدند؛ بنابراین گاهی عرضه خدمات درمانی مناسب قبل از انتقال فرد به بیمارستان و وخیم شدن حال وی، می تواند مانع از افزایش درگیری و روند بیماری شود.
زالی افزود: استان تهران رتبه نخست کشور در تعداد واکسیناسیون نسبت به جمعیت را کسب کرده است.1400/08/24
23:25:44
5.0 / 5
373
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane