مسئول بسیج سازندگی خبر داد:

اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستان

اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستان

به گزارش بیمه خانه لرستان مسئول بسیج سازندگی لرستان ضمن اشاره به اهدای یکصد سری جهیزیه به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام، اظهار داشت: هر سری جهیزیه شامل ۵ قلم اساسی زندگی برای زوج های نیازمند است.


احسان جهانبخش در مراسم‌ وزیع ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستانی به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)، اظهار نمود: رزمایش کمک مومنانه، تهیه و اهدا جهیزیه، در جهت سلسله برنامه های رزمایش های کمک مومنانه از سال قبل تابحال برگزار شده است.
وی یکی از خدمات بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان را اهدای جهیزیه به زوج های نیازمند برشمرد و اظهار داشت: تا پیش از رزمایش امروز ۹۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان لرستانی که مشکلات اقتصادی داشتند، اهدا شده است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان با تکیه بر این که در این مرحله که به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام اجرا شد، تعداد ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل با شناسایی نواحی مقاومت بسیج در شهرستان ها و پس از پیگیری از قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تهیه شده است، تصریح کرد: جهیزیه ها شامل پنج قلم اساسی به ارزش ۲۰ میلیون تومان است و مضاف بر این به هر کدام از زوج ها سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کارت هدیه توسط بسیج سازندگی لرستان اهدا شد.
وی ضمن اشاره به این که درخواست های مردمی از شهرستان ها جمع آوری شده و تا آخر سال چند مرحله رزمایش کمک مومنانه اجرا می شود، به طبخ و توزیع یک میلیون و ۲۵۰ هزار پرس غذای گرم از آغاز سال تابحال اشاره نمود و اظهار داشت: تعداد ۱۹۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد توسط بسیج سازندگی لرستان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان خاطرنشان کرد: در هفته بسیج، آخر مراحل راه اندازی ۵۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد که توسط بسیج سازندگی از سال ۹۷ شروع شده است را اعلام می نماییم.
وی راه اندازی ۲۱ کیلومتر کانال کشاورزی در ۱۷ روستای استان را گوشه ای از خدمات گروههای جهادی لرستان دانست و اظهار داشت: تا آخر کرونا و هر زمان که مردم نیاز داشته باشند عرضه این خدمات ادامه دارد.
منبع:

1400/08/03
10:09:30
5.0 / 5
962
تگهای خبر: خدمات , سرویس , مراسم‌
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane