فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری اعلام كرد؛

کشف و ضبط هزار و ۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

کشف و ضبط هزار و ۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف یک هزار و 950 کیلوگرم مواد مخدر در استان آگاهی داد و اظهار داشت: بیش از دو هزار نفر متخلف در این عرصه دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار منوچهر امان اللهی ظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران به ضرورت استفاده از ظرفیت مردم در زمینه امنیت اشاره نمود و اظهار نمود: ۲۶۳ برنامه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در استان با رعایت کامل پروتکل بهداشتی انجام می شود.
وی عنوان کرد: تجلیل از فعالان نمونه ترافیکی، برگزاری رزمایش موتورسیکلت سواران قانون مند، برگزاری یادبود حوادث ترافیکی، تجلیل از نیروهای انتظامی، پیاده روی خانوادگی، نشست با نخبگان و افراد اثر گذار در زمینه امنیت استان همچون برنامه های هفته نیروی انتظامی در چهارمحال و بختیاری است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری به کاهش سه درصدی سرقت در استان اشاره نمود و اظهار داشت: کشف سرقت در این استان با ۲۱ درصد افزایش همراه بوده است.
سردار امان اللهی با اعلان اینکه دستگیری مجرمان در زمینه های مختلف ۲۰ درصد نسبت به زمان مشابه سال قبل بالا رفته است، اشاره کرد: طی شش ماه گذشته ۲۴ باند سرقت در چهارمحال و بختیاری شناسایی و متلاشی شده است.
وی با اشاره به این که نظارت بر اماکن عمومی و صنفی از شروع سال در استان ۱۹ درصد رشد دارد، اضافه کرد: ۱۴ هزار تذکر درباب تخلفات صنفی به متخلفان داده شده است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اعلان اینکه بیشترین تصادفات در استان در مسیرهای فرعی و بر اثر بی احتیاطی رانندگان است، اظهار داشت: نسبت به زمان مشابه سال قبل فوتی تصادفات هفت درصد بالا رفته است.
سردار امان اللهی به قاچاق کالا اشاره نمود و افزود: از شروع امسال ۵۹۲ میلیاردریال کالا قاچاق در استان کشف و ضبط شده است.
وی با اعلان اینکه کالای قاچاق کشف شده لوازم خانگی، دستگاه های صوتی و تصویری و لوازم آرایشی است، عنوان کرد: از شروع امسال ۳۰۳ پرونده در زمینه قاچاق کالا در استان به وجود آمده است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری به تشکیل ۶۳ پرونده در زمینه جرایم اقتصادی در استان اشاره نمود و اضافه کرد: بیش از هزار و ۹۵۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.
سردار امان اللهی با اعلان اینکه کشف مواد مخدر هشت درصد در چهارمحال و بختیاری بالا رفته است، اشاره کرد: بیش از دو هزار نفر معتاد، خرده فروش و قاچاقچی در این استان دستگیر شده است.


منبع:

1400/07/13
23:23:46
5.0 / 5
644
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane