فرمانده نیروی انتظامی خبر داد؛

به کارگیری ۲۰ هزار نیروی پلیس برای تأمین امنیت برگشت زائرین اربعین

به کارگیری ۲۰ هزار نیروی پلیس برای تأمین امنیت برگشت زائرین اربعین

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی از به کارگیری ۲۰ هزار نیروی پلیس در رده های مختلف برای تأمین امنیت برگشت زائرین اربعین اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری بامداد چهارشنبه در بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار نمود: پلیس آماده خدمات رسانی به زائرین اربعین برای بازگشت به کشور است.
وی ضمن اشاره به این که بیشتر از ۲۰ هزار نیروی پلیس در رده های مختلف برای تأمین امنیت و نظم ترافیکی برای بازگشت زائرین به کارگیری شده است، اظهار داشت: از این تعداد بیشتر از هفت هزار نیروی کمکی به مرزهای کشور اعزام شده است.
اشتری خاطرنشان کرد: هم اکنون موج بازگشت زوار اربعین به کشور شروع شده و ناجا این آمادگی را دارد که علاوه بر مرز مهران در مرز شلمچه هم زائرین را برای ورود به کشور پذیرش کند.
فرمانده نیروی انتظامی ضمن اشاره به این که الان هیچ مشکلی در ورود زائرین به کشور وجود ندارد، تصریح کرد: در صورت افزایش حجم زائرین ورودی به کشور در مرزها همچون مرز مهران، آمادگی ایجاد گیت های گذرنامه را داریم.
اشتری بیان نمود: هم اکنون زائرین بدون معطلی در گیت ها وارد کشور می شوند و در صورت نیاز گیت های جدید آماده به کار خواهند شد.
وی ضمن اشاره به این که ناجا تا آخرین ورود زائر به ایران خدمات رسانی خواهد کرد، خاطرنشان کرد: از زائرین تقاضا داریم هنگام بازگشت به کشور عجله نکنند و برای پیشگیری از تصادفات احتمالی حتما استراحت کامل را در دستور کار خود قرار بدهند.


منبع:

1400/07/12
10:08:34
5.0 / 5
914
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , ترافیك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane