ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران باتوجه به تغییر فصل

ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران باتوجه به تغییر فصل

بیمه خانه: شهردار تهران با حضور در سازمان مدیریت پسماند در جریان آخرین وضعیت تجهیزات فصلی و اورهال شده این سازمان قرار گرفت.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران بعد از مراسم‌ رامیداشت روز آتش نشان با حضور در سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تجهیزات جدید این سازمان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت تجهیزات خصوصاً تجهیزات زمستانی این سازمان قرار گرفت.
باتوجه به شروع فصول سرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برگزاری مانور عملیات برف روبی و اختصاص ماشین آلات تخصصی را دستور کار خود قرار داده است.
در سالیان گذشته مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران قسمتی از ماشین آلات مورد نیاز با امورات برف روبی را بوسیله پیمانکاران بخش خصوصی تامین می کردند و این امر هزینه های زیادی در زمینه تخصیص ماشین آلات تخصصی بر مدیریت شهری تحمیل می کرد به همین دلیل بمنظور کاهش هزینه ها و ارائه خدمات مناسب و بموقع به شهروندان کلانشهر تهران این سازمان مبادرت به خرید، نوسازی و اورهال کردن ماشین آلات کرده است.
باتوجه به تدابیر زیست محیطی شهرداری تهران در انجام امورات لایروبی و رسوب برداری شبکه فاضلاب شهری این سازمان به خریداری مکنده قوی شهری وکیوم های لجن کش کامیون و کامیونتی و واترجت قوی شهری اقدام نموده است.
طبق گزارش سایت شهر، شهردار تهران در این مراسم از ۲۹۷ دستگاه از ماشین آلات تخصصی جدید برف روبی و ۱۹ دستگاه از ماشین آلات تخصصی لایروب سازمان مدیریت پسماند بازدید کرد.
منبع:

1400/07/08
11:02:09
5.0 / 5
939
تگهای خبر: تجهیزات , خدمات , خرید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane