فرمانده انتظامی ساوه:

عملیات اجرائی ساخت کلانتری ۱۳ ساوه به زودی شروع می شود

عملیات اجرائی ساخت کلانتری ۱۳ ساوه به زودی شروع می شود

فرمانده انتظامی ساوه اظهار داشت: مجوزهای لازم برای ساخت کلانتری 13 در شهرک علوی گرفتن شده است و راه اندازی این کلانتری تأثیر به سزایی در کاهش آمار جرایم منطقه خواهد داشت.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، علی اکبر عیسی آبادی ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار اظهار نمود: دشمن همیشه به بدنبال تزریق ناامیدی در جامعه است و برای تحقق این مهم با بهره گیری از رسانه ها تلاش می کنند سازمان های خدمت رسان خصوصاً نیروهای امنیتی را نزد مردم ناتوان جلوه دهند.
وی اشاره کرد: تلاش همکاران در مجموعه ناجا بواسطه رسانه ها اطلاع رسانی می شود بطور قطع وقتی مردم عملکرد و اقدامات خدمتگزاران خودرا ببینند به نظام و کشور دلگرم می شود و سبب اطمینان خاطر جامعه در موضوعات امنیتی فراهم می آید.
فرمانده انتظامی استان مرکزی در ادامه با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی اظهار داشت: از شروع سال ۲ مورد قتل در شهرستان ساوه داشتیم که نسبت به زمان مشابه سال قبل ۲ فقره کاهش داشته است.
عیسی آبادی اضافه کرد: تازه ترین مورد قتل در ساوه بامداد امروز ساعت ۷: ۱۵ دقیقه در پی نزاع بین بر اثر اختلاف شخصی رخ داد که متأسفانه یک آقای ۳۵ ساله بر اثر ضربات چاقو جان خودرا از دست داده بود.
وی اضافه کرد: خوشبختانه با اطلاع از این مساله بلافاصله تیمی از کارآگاهان با شناسایی قاتل به پاتوق های وی در نقاط مختلف سرکشی کردند که در یکی از این پاتوق ها مأموران موفق شدند در صورتیکه آلت قتاله نیز در نزد وی بود، او را دستگیر و به مراجع قضائی تحویل دهند.
۶۸۷ نفر سارق از شروع سال تا حالا در ساوه دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه افزود: در طول این مدت ۶۸۷ نفر سارق دستگیر شدند که براین اساس در کشف سرقت ۱۲ درصد و در دستگیری سارق، شاهد افزایش ۴۴ درصدی هستیم.
عیسی آبادی اظهار داشت: از شروع سال جاری بیش از ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است و ۲۳۵ خرده فروش مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شده اند.
وی اشاره کرد: خوشبختانه از شروع سال جاری شاهد کاهش ۹ درصدی فوتی تصادفات درون شهری بودیم و در مجموع درون و برون شهری ۵ درصد فوتی ها کاهش یافته است.
ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در ساوه ۳۵ درصد بالا رفته است
فرمانده انتظامی ساوه با اشاره به ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در این شهرستان، اظهار داشت: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده نسبت به سال قبل ۳۵ درصد بیشتر است.
عیسی آبادی اشاره کرد: بررسی سرقت ها نشان میدهد عمده سرقت ها در شهرستان سرقت خرد است که می طلبد شهروندان در رعایت نکات ایمنی دقت بیشتری داشته باشند.
وی اضافه کرد: دستگیری معتادین متجاهر، تقویت گشت های انتظامی، توجیه واحدهای انتظامی، بحث پاکسازی پارک ها و پاتوق ها بطور ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد که این امر مستلزم همکاری مردم با پلیس است.
عملیات اجرائی ساخت کلانتری ۱۳ بزودی شروع می شود
وی در توضیح تأخیر در ساخت کلانتری ۱۳ اظهار داشت: در اردیبهشت ماه سال جاری کلنگ ساخت این کلانتری بر زمین زده شد اما تا ۱۶ مردادماه گرفتن مجوز زمان برد بدین سبب عملیات ساخت آن بزودی انجام می شود.
فرمانده انتظامی ساوه افزود: وجود کلانتری ۱۳ در شهرک علوی تأثیر به سزایی در کاهش آمار جرایم در این منطقه خواهد داشت بطور قطع با استقرار پلیس های تخصصی مثل آگاهی تعدادی از مشکلات امنیتی در این منطقه مرتفع می شود.

1400/05/24
14:33:37
5.0 / 5
1084
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane