افزایش غلظت ازن در بعضی مناطق تهران

افزایش غلظت ازن در بعضی مناطق تهران

بیمه خانه: برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درحال حاضر هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد اما به تدریج تا فردا (25 اردیبهشت) بر غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق افزوده می شود.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا طی بامداد امروز (۲۴ اردیبهشت) در بیشتر مناطق کیفیت هوا به سبب ناپایداری جو و پراکندگی آلاینده ها در وضعیت قابل قبول قرار خواهد بود.

بر این اساس در طول روز بر تندی باد افزوده می شود و وزش باد به نسبت شدید همراه با احتمال رگبار، شرایط مناسب را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می آورد. این شرایط جوی تا اواخر وقت امروز ادامه دارد و بدین جهت پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش داده است که با تداوم ناپایداری جوی تا بامداد فردا (۲۵ اردیبهشت) انتظار می رود که در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا در محدوده قابل قبول باشد همین طور در طول روز وزش باد موثر و گاهی شدید پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند.

با وجود این به سبب حضور عوامل کافی برای تولید آلاینده ازن، در بعضی مناطق پایتخت افزایش غلظت این آلاینده سبب کاهش کیفیت هوا می شود اما با استمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت فردا پیش بینی می شود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار گیرد.

بر اساس این گزارش کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۹۱ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با شاخص میانگین ۶۶ همچنان در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/02/24
14:40:17
5.0 / 5
1175
تگهای خبر: شركت , كنترل كیفیت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane