جانشین فرماندهی مرزبانی خوزستان خبر داد؛

توقیف ۲ فروند شناور باری در آبراه اروند

توقیف ۲ فروند شناور باری در آبراه اروند

جانشین فرماندهی مرزبانی خوزستان با اشاره به توقیف دو فروند شناور باری در آبراه اروند، از دستگیری 10 قاچاقچی آگاهی داد.سرهنگ یدالله شرفی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در امتداد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، روز گذشته مأموران این فرماندهی هنگام کنترل شناورهای عبوری در دهانه اروند دو فروند شناور باری حامل کالای قاچاق را که به سمت بندر اروندکنار آبادان در حرکت بودند، شناسایی و متوقف کردند.
وی اضافه کرد: مأموران در بازرسی از شناورهای توقیف شده ۹ هزار و ۶۰۰ قوطی نوشیدنی انرژی زا، سه هزار و ۶۰۰ بطری سس فلفل و هشت هزار و ۴۰۰ تیوپ کرم دست و صورت را که بدون مجوز و به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف کردند.
جانشین فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به دستگیری ۱۰ قاچاقچی، اشاره کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را هفت میلیارد ریال برآورد کردند که بعد از تشکیل پرونده اولیه برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.
سرهنگ شرفی تاکید کرد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند که مرزبانان خوزستان با اشراف اطلاعاتی کوچک ترین تحرکات را در مرزهای خشکی و آبی زیر نظر گرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه، قاطعانه برخورد می کنند.

1399/12/20
18:13:38
0.0 / 5
1168
تگهای خبر: بازار , فرماندهی , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane