استاندار تهران عنوان كرد

صدمه شناسی انتخابات گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو

صدمه شناسی انتخابات گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو

به گزارش بیمه خانه استاندار تهران تصریح کرد: صدمه شناسی انتخابات گذشته نقشه راهی برای انتخابات پیش رو است.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه در رابطه با انتخابات در استان تهران با محوریت فناوری اطلاعات اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته، حوزه آی تی و توسعه دولت الکترونیک روند رو به تکامل دارد که از زحمات همکاران این حوزه تشکر و قدردانی می نماییم. در استان تهران زودتر از وزارت کشور جلسات هماهنگی انتخابات شروع شده تا کمبودها و خلاءها مرور و بررسی شود تا با فرصت زمانی به سمت حل مشکلات حرکت نماییم.

وی ادامه داد: دستگاههای احراز هویت در شفافیت برگزاری انتخابات موثر بوده است و بایستی کیفیت کار ارتقاء پیدا کند، بر همین مبنا صدمه شناسی انتخابات ادوار گذشته می تواند اثرگذاری مطلوبی داشته باشد.
در ادامه این جلسه شکراله حسن بیگی اظهار داشت: برای انتخابات سال ۱۴۰۰ در تهران حدود ۴۰۰۰ صندوق دریافت رأی پیشبینی شده است و علاوه بر فراهم کردن ۸۰۰۰ دستگاه تمام الکترونیکی، امکانات فناوری اطلاعات در استانداری تهران و دستگاههای احراز هویت برای تمامی شعب دریافت رأی فراهم می شود.

وی ضمن اشاره به اینکه با همکاری و تعامل تمامی همکاران و دستگاه ها، استان تهران در دوم اسفند ۹۸ به رتبه چهارم انتخابات ارتقاء پیدا کرد، اضافه کرد: به لحاظ اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو، از سه ماه پیش برگزاری جلسات انتخابات شهرستانی در سطح استان تهران شروع شده است و مسائل و مشکلات مربوطه پیگیری می شود و از یک ماه دیگر در اسفندماه جلسات ستاد انتخابات با حضور استاندار تهران برگزار می گردد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران تصریح کرد: سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران منوط به برگزاری شایسته انتخابات در استان تهران است؛ دقت در شمارش تک تک آرا و نتایج و تجمیع آرا بسیار حائز اهمیت می باشد. ازاین رو با نظارت های مستمر آرا در همان محل شعبه دریافت رأی تجمیع می شود.
منبع:

1399/10/25
20:04:09
0.0 / 5
1147
تگهای خبر: الكترونیكی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane