سردار اشتری:

حتی نام سردار سلیمانی لرزه بر دشمنان می انداخت

حتی نام سردار سلیمانی لرزه بر دشمنان می انداخت

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: حتی نام سردار سلیمانی نیز بر پیکره دشمنان لرزه می انداخت، در صورتیکه حاج قاسم در مقابل خانواده و فرزندان شهدا و رزمندگان بسیار متواضع بودند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری ظهر شنبه در دیدار با خانواده شهیدان جهازی با تسلیت سالگرد سردار سلیمانی و همرزمانشان اظهار نمود: تکریم و رسیدگی به خانواده شهدا وظیفه ای مهم بر گردن ماست که باید به درستی به آن عمل نماییم.
وی با اعلان اینکه باید فرزندان شهدا را عزیزتر از فرزندان خود بدانیم و برای تکریم آنها تمام تلاش خودرا به کار بگیریم، اشاره کرد: فرزندان شهدا به سبب مجاهدت والدین خود باید در بستری امن رشد یابند و کمترین وظیفه ای است که در قبال آنها داریم.
ناجا بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم انقلاب و شکور کرده است
فرمانده نیروی انتظامی با اعلان اینکه ناجا از شروع تشکیل خود بیش از ۱۳ هزار شهید را تقدیم انقلاب و کشور کرده است، اشاره کرد: باید سیره شهدا خصوصاً ولایتمداری و ایثار را سرلوحه کار خود قرار داریم.
وی بیان کرد: اگر به این باور قطعی برسیم که مدیون شهدا هستیم بطور قطع برای برداشته شدن مشکلات خانواده آنها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم و این امر را بعنوان وظیفه ای معنوی خواهیم دانست.
سردار اشتری با اعلان اینکه ولایتمداری یکی از مهمترین خواسته های شهداست، اظهار داشت: اگر می خواهیم در راه شهدا گام برداریم و نتیجه اقدامات آنها را به ثمر برسانیم باید اطلاعات محض از مقام معظم رهبری بعنوان ولی فقیه داشته باشیم.
وی اظهار نمود: اگر قصور و کم کاری در ماموریت های محوله خود داشته باشیم بطور قطع شرمنده خون شهدا خواهیم شد، بدین سبب باید نگاه خودرا به مسئله خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک عبادت در نظر بگیریم که کوتاهی در آن سبب خسران خواهد شد.
فرمانده نیروی انتظامی در آخر با اشاره به مکتب سردار سلیمانی متذکر شد: حتی نام ایشان نیز بر پیکره دشمنان لرزه می انداخت، در صورتیکه حاج قاسم در مقابل خانواده و فرزندان شهدا و رزمندگان بسیار متواضع بودند که این امر باید الگویی برای دیگران قرار گیرد.


منبع:

1399/10/15
14:01:51
0.0 / 5
1129
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane