امام جمعه موقت ورامین:

۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ورامین حتی یك كلانتری ندارند

۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ورامین حتی یك كلانتری ندارند

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: منطقه خیرآباد ورامین با ۸۰ هزار نفر و امرآباد با ۵۰ هزار نفر جمعیت حتی یک کلانتری ندارند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی قبل از ظهر یکشنبه در دیدار سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین، طی سخنانی اظهار داشت: ورامین یکی از شهرستان هایی است، حضرت امام خمینی (ره) و سایر بزرگان و مراجع تقلید از آن به نیکی یاد کرده اند.
وی استقرار فرماندهی شرق استان تهران در ورامین را ابتکار مناسبی از جانب ناجا دانست و اضافه کرد: امروز فرماندهی شرق استان تهران، به صورت مناسبی بار ارجاع به تهران را کسر کرده و خدمات مناسبی به مردم عرضه می کند، اما نیازمند حمایت بیشتر ناجا هستیم، اما فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در مقایسه با غرب این استان محرومیت هایی دارد.
امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: خیرآباد ورامین، با بیشتر از ۸۰ هزار نفر جمعیت و امرآباد ورامین با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت یک کلانتری ندارند و این موارد می تواند، منشأ برخی جرایم شود، از نزدیک ترین کلانتری که در محله «کارخانه قند» مستقر است، اگر پلیس بخواهد خویش را به «خیرآباد» برساند، بین ۲۰ الی ۲۵ دقیقه زمان لازم است، که در پیگیری های پلیسی زمان زیادی است.
وی با بیان اینکه مسئولین ورامین هم باید همت و همراهی بیشتری کند، اضافه کرد: مکان یگان ویژه شرق استان تهران از دیگر مطالبات فرماندهی انتظامی این منطقه است، که تا شنبه پیش نیروهای یگان ویژه شرق استان تهران گازکشی نداشتند و با نفت تأمین گرمایش می کردند، که واقعاً درد بود و سزاوار نیست.
محمودی تداوم حضور یگان ویژه را حق منطقه دانست و اظهار داشت: البته ما محدودیت های ناجا را می دانیم، اما خواهان توجه ویژه به منطقه هستیم.

1399/10/01
14:12:17
5.0 / 5
1105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane