سردار حسینی:

بیشترین موتورسیكلت های رسوبی در تهران هستند

بیشترین موتورسیكلت های رسوبی در تهران هستند

بیمه خانه: جانشین رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: بیشترین موتورسیكلت های رسوبی در استان تهران با عددی نزدیك به 4 هزار و كمترین موتورسیكلت رسوبی در خراسان جنوبی با عددی نزدیك به 50 موتورسیكلت است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا بامداد امروز در جلسه ترخیص موتورسیکلت های رسوبی اظهار داشت: این طرح برای تمامی موتورسیکلت هایی که از سال ۹۰ در پارکینگ ها بودند، اجرا می شود.
وی اضافه کرد: بیشترین موتورسیکلت های رسوبی در سراسر کشور در استان های تهران، فارس، اصفهان، کرمان، شرق تهران، خراسان رضوی، مازندران و البرز وجود دارند.
حسینی اشاره کرد: بیشترین موتورسیکلت های رسوبی در استان تهران با عددی نزدیک به ۴ هزار و کمترین موتورسیکلت رسوبی در خراسان جنوبی با عددی نزدیک به ۵۰ موتورسیکلت است.
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: در سراسر کشور هزار و ۵۰ دفتر پلیس +۱۰ داریم و همین طور حدود هزار و ۲۹ پارکینگ فعال. تمامی کارها برای ترخیص سریع موتورسیکلت های رسوبی انجام شده و به هیچ عنوان قابل قبول نیست که مراجعه کننده ای به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کند و با جمله «سامانه قطع است» مواجه شود. وی با اشاره به اینکه این طرح از فردا به مدت دو ماه در سراسر کشور اجرا می شود، اظهار داشت: احتمال می دهیم روزهای آخر طرح، ترافیک بالایی داشته باشیم که در این راستا سفارش می نماییم مردم کار را به روز آخر موکول نکنند. البته برای خدمات دهی بهتر در ایام پایانی احتمال تغییر ساعت کاری در دفاتر پلیس +۱۰ وجود دارد.

1399/08/17
13:31:15
5.0 / 5
1255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane