مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران خبر داد

توزیع ۴۵۰ تن مرغ تازه تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار

توزیع ۴۵۰ تن مرغ تازه تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان اینكه از اول مرداد تاكنون، ۴۵۰ تُن مرغ تازه تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار توزیع شده است، اظهار داشت: تا آخر مرداد، نسبت به عرضه ۳۰۰ تُن مرغ گرم دیگر با قیمت مصوب در میادین اقدام می شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید سعید راد با تاکید بر اینکه علاوه بر مرغ تازه، توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار هم از روز گذشته در میادین میوه و تره بار از سر گرفته شده است، اضافه کرد: عرضه مرغ منجمد با قیمت مصوب در میادین ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه علاوه بر سهمیه مرغ تنظیم بازار، روزانه ۱۰ تا ۲۰ تُن مرغ گرم با قیمت مصوب هم از جانب واحدهای پروتئینی میادین میوه و تره بار تهیه و عرضه می شود، تصریح کرد: تلاش می نماییم نیاز شهروندان به مرغ، تخم مرغ و محصولات پروتئینی را تأمین و توزیع نماییم.

عضو ستاد تنظیم بازار با تاکید بر اینکه با عنایت به تفاوت قابل توجه قیمت مرغ تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار با سطح شهر، استقبال عمومی از این محصول در میادین بسیار بالاست، تصریح کرد: رویکرد ستاد تنظیم بازار، ایجاد آرامش و ثبات در بازار است و به شهروندان اطمینان خاطر می دهیم که کالاهای اساسی مورد نیازشان با قیمت مناسب در دسترس آنها خواهد بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، مرغ گرم تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان و مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان بر مبنای سهمیه روزانه اختصاص داده شده، در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.
منبع:

1399/05/19
23:16:26
5.0 / 5
2427
تگهای خبر: بازار , شهرداری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane