معاون شهردار تهران خبر داد:

لغو طرح ترافیك در هفته آینده

لغو طرح ترافیك در هفته آینده

به گزارش بیمه خانه معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از لغو طرح ترافیك تهران در هفته آینده بر مبنای تصمیم اتخاذ شده در كمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید مناف هاشمی در حاشیه بیست و نهمین جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت ملی بیماری کرونا در مورد طرح ترافیک شهر تهران اظهار داشت: متناسب با تصمیم هفته گذشته که مقرر شد یک هفته طرح ترافیک تهران تعلیق شود، و بررسی های لازم در مورد صدمه ها صورت گیرد ظرف 4 روز گذشته با تعامل و همکاری وزارت بهداشت، فرماندهی ستاد مقابله با کرونای تهران و استانداری تهران گزارشی را در این نشست عرضه دادیم.
وی ادامه داد: بر طبق این گزارش لغو طرح ترافیک تاثیر چندانی درکاهش مسافرین مترو و اتوبوس نداشته و این کاهش در حد 3 یا 4 درصد بوده است.
معاون شهردار تهران افزود: استفاده شهروندان از ماسک در مترو و بی آر تی حدود 98 درصد است و در سایر اتوبوس هااین آمار کمتر است که در تلاش هستیم افزایش استفاده از ماسک در اتوبوس های عادی را هم در بین شهروندان افزایش دهیم.
وی تصریح کرد: به علت قرمز بودن وضعیت تهران و اثرگذاری روانی مبحث لغو طرح ترافیک شهرداری تهران با تصمیم جلسه کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا یک هفته دیگر برای هفته آینده هم طرح ترافیک لغو می شود. امیدواریم با بررسی های باردیگر و حاصل شدن این نتیجه که لغو طرح ترافیک در کاهش مسافرین اثر چندانی نداشته همراهی را برای اجرای طرح داشته باشیم. در حقیقت اگر تراکم حجم خودرو ها و سفرهای غیر ضروری کاهش پیدا نکند، انضباط شهری به هم می ریزد و امیدواریم بتوانیم پس از این یک هفته طرح ترافیک را اجرایی نماییم البته هیچ چیز مهم تر از سلامتی شهروندان نیست.
منبع:

1399/05/15
22:17:00
5.0 / 5
1972
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane