شرایط جدید استفاده از سرویس مدارس

شرایط جدید استفاده از سرویس مدارس

به گزارش بیمه خانه مدیركل دفتر انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه قرارداد سرویس مدارس در هر منطقه ای متناسب سازی می شود و به عبارتی قراردادها متناسب با شرایط و سناریوهایی كه برای بازگشایی مدارس اعلام شده نوشته می شوند اظهار داشت: البته قبلا هم در قراردادها قید می شد كه فقط باید بابت روزهایی كه دانش آموز از سرویس استفاده می نماید، هزینه پرداخت گردد.


نورعلی عباسپور در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به شروع پیش ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از جانب سازمان تاکسیرانی، درباره شرایط جدید استفاده از سرویس مدارس در سال تحصیلی پیش رو اظهار نمود: چنانچه دانش آموزی از سرویس مدرسه استفاده نماید، هزینهاش را پرداخت میکند.
وی ادامه داد: قرارداد در هر منطقهای متناسب سازی میشود و به عبارتی قراردادها متناسب با شرایط و سناریوهایی که برای بازگشایی مدارس اعلام شده نوشته می شوند. البته قبلا هم در قراردادها قید میشد که فقط باید بابت روزهایی که دانش آموز از سرویس استفاده می نماید، هزینه پرداخت گردد.
مدیرکل دفتر انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام هزینه سرویس مدارس اظهار داشت: نرخ سرویس مدارس را هرساله شورای شهر اعلام می کند. کارگروه ماده ۱۸ پیشنهادات را مطرح و شورای شهر تصویب می کند. هر زمان شورای شهر نرخ سرویس را اعلام نماید در اینباره اطلاع رسانی می شود و با خانواده هایی که احتیاج به سرویس دارند قرارداد نهایی امضا میشود.
عباسپور در پاسخ به اینکه آیا رانندگان سرویس مدارس دورههای آموزشی بهداشتی برای جلوگیری از کرونا خواهند داشت؟ اظهار نمود: رانندگان سرویس مدارس تحت پوشش سازمان شهرداریها هستند. از جانب این سازمان اعلام شده است که رانندگان باید چه شرایطی را رعایت نمایند. پروتکلهای بهداشتی لازم از جانب سازمان شهرداریها تنظیم و به پیمانکارها اعلام شده است.
وی افزود: رعایت پروتکلهای بهداشتی، مطالبه و درخواست ما بعنوان نماینده اولیاء بوده است.
وی درباره نصب جی. پی. اس بر روی سرویس مدارس هم اظهار نمود: شرایطی که پیش آمده روند کار را کند کرده؛ اما از کارگروه ماده ۱۸ درخواست کردهایم و به زودی جلسهای تشکیل میشود و موارد را نهایی می نماییم. قرارشد شرکتهای متنوعی که در این حوزه کار میکنند درخواستشان را عرضه کنند تا بررسی و کار صورت گیرد.
منبع:

1399/05/01
13:54:08
5.0 / 5
2503
تگهای خبر: آموزش , سرویس , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane