معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران خبر داد

كسب رتبه عالی استان تهران در حوزه فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت كشور

كسب رتبه عالی استان تهران در حوزه فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت كشور

به گزارش بیمه خانه معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از كسب رتبه عالی استان تهران در حوزه فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت كشور در میان 31 استان كشور اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، حمیدرضا گودرزی با اشاره به كسب مقام عالی در حوزه فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت كشور تصریح كرد: از سال93 فعالیتهای مرتبط را در واحد اطلاعات اخبار اداره كل امنیتی و انتظامی به صورت جدی شروع كردیم و با تلاش همكاران اداره كل امنیتی و انتظامی همچون سال گذشته، مقام عالی را در میان 31 استان كشور به دست آوردیم.

وی افزود: در انتها هر سال حوزه معاونت امنیتی و انتظامی وزارت كشور تمام ریزشاخه های فعالیت در چارچوب كمیسیون ها، كارگروه ها و حوزه هایی مانند حوزه اطلاعات و اخبار، از لحاظ كمی و كیفی را مورد ارزشیابی قرار می دهد تا وضعیت عملكردی این حوزه در میان استان های كشور مشخص شود.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، گودرزی تصریح كرد: كسب این موفقیت نشان داده است كه هماهنگی قابل قبولی بین معاونت امنیتی و انتظامی با فرمانداران، معاونین سیاسی فرمانداران، رئیس ادارات سیاسی و دبیرخانه شورای تأمین فرمانداری های استان تهران با عنایت به سیاست گذاری ها، عملكرد مناسبی وجود دارد.1399/01/25
16:12:36
5.0 / 5
3076
تگهای خبر: انتظامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane