جریمه ۴۴۰ خودروی متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران

جریمه ۴۴۰ خودروی متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران

بیمه خانه: استاندار تهران با اشاره به جریمه 440 خودروی متخلف از شروع اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران تابحال از پلمپ 39 واحد صنفی متخلف آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، گفت: این طرح با دقت و با كیفیت در مبادی ورودی و خروجی استان تهران در حال اجرا می باشد تا نقش موثری در توقف چرخه انتقال ویروس كرونا داشته باشد.

وی با اعلان اینكه از شروع اجرای این طرح تابحال ۱۳۰ هزار و ۴۰ خودرو در مبادی استان تهران بازگشت داده شدند، اضافه كرد: ۴۹۰۰ خودرو درانتها روز اول و ۱۲۴ هزار و ۵۰۰ خودرو درانتها روز دوم و ۶۴۰ خودرو از روز گذشته تابحال برگشت داده شدند.

استاندار تهران در مورد جریمه خودرو های متخلف عنوان كرد: از شروع اجرای طرح تابحال ۴۴۰ خودرو متخلف جریمه شدند كه روز اول ۲۵۰ خودرو، روز دوم ۶۰ خودرو و ۱۳۰ خودرو از روز گذشته تابحال برگ جریمه دریافت نمودند همین طور تنها در روز دوم ۳۱ خودرو متخلف توقیف شدند و در سایر روزها خودروی توقیفی نداشتیم.
بر طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسنی بندپی در مورد لزوم بسته بودن اصناف غیرضروری اظهار داشت: در امتداد اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با كرونا در خصوص تعطیلی اصناف غیرضروری نیز رصد و پایش انجام شد و بر همین مبنا ۳۹ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند
منبع:

1399/01/11
23:43:08
5.0 / 5
3144
تگهای خبر: خودرو , دستورالعمل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane