فرماندار دلگان:

5000 نفر از چگردك دلگان مشكل آب دارند

5000 نفر از چگردك دلگان مشكل آب دارند

به گزارش بیمه خانه ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان اظهار داشت: هم اینك در شرایط بسیار دشوار زندگی و تشدید خسارتهای ناشی از بارش های سنگین و سیلابی 5000 نفر از مردم روستایی چگردك، مشكل آب دارند و آب روستایی استان پاسخگو نیست و روند بی تفاوتی را در پیش گرفته است.


مجتبی شجاعی اضافه كرد: تمامی طرح های عمرانی آب روستایی دلگان بلاتكلیف و فرمانداری از آخرین وضعیت آن آگاه نیست و متاسفانه زمینه نارضایتی فراوانی را در روستاهای شهرستان فراهم نموده است.

وی بیان نمود: بارها پیگیریهای مختلفی به صورت كتبی و شفاهی صورت گرفته كه نه تنها پاسخ شفافی دریافت نشده بلكه به تازگی ناامید هم شده ایم و درك این مورد كه مردم مشكل آب دارند و بارها فریاد زده اند، بطور قطع منجر به چاره اندیشی خواهد شد.

فرماندار دلگان اظهار داشت: متاسفانه حتی یك دستگاه بیل مكانیكی متعلق به آب روستایی در شهرستانی كه پنجمین شهرستان وسیع استان است وجود ندارد و كمترین تجهیزات تعمیر شكستگی لوله هم تحویل شهرستان داده نشده و از طرفی مكرر در مواقع تعمیر در بخش آب روستایی، ناچار به ورود فرمانداری به مبحث و توسل به آب شهری است كه نمونه آن قطعی آب چهار روزه گزگر به علت نبود 40 متر سیم كابل در شهرستان بود.

شجاعی اضافه كرد: هشدارهای مكرر شبكه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص لزوم توجه به آب روستائیان و جلوگیری از شیوع برخی بیماریها می طلبد به وضعیت آب روستایی دلگان توجه گردد.1398/10/27
12:15:28
5.0 / 5
4397
تگهای خبر: تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane