فرمانده انتظامی خرمشهر:

امنیت شلمچه مطلوب است

امنیت شلمچه مطلوب است

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی خرمشهر اظهار داشت: هم اكنون امنیت مطلوبی بر شلمچه برقرار است و مشكل خاصی امنیتی در این مرز وجود ندارد.همت علی تركارانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: هم اكنون امنیت مطلوبی بر شلمچه برقرار است و مشكل خاصی امنیتی در این مرز وجود ندارد.
فرمانده انتظامی خرمشهر به عمده اقدامات این یگان انتظامی برای دستیابی به امنیت مطلوب اشاره نمود و اظهار داشت: تأمین امنیت شلمچه در دو حوزه و بر عهده مرزبانی و نیروی انتظامی است كه در حوزه انتظامی برای ارتقای سطح امنیت اقدامات خوبی همچون دایر كردن یك ایستگاه پلیس در راه شلمچه انجام شده است.
وی اضافه كرد: همین طور برای تأمین امنیت اتباع عراقی از ورودی پایانه تا مقاومت كشت نامحسوس شبانه روزی فعال است و همین امر موجب ایجاد امنیت پایدار و مناسبی در راه شلمچه شده است.
تركارانی همین طور از ساماندهی خودرو های مسافربر در شلمچه بعنوان دیگر اقدام در امتداد ارتقای سطح امنیت شلمچه آگاهی داد و اظهار نمود: با همكاری تاكسی تلفنی شلمچه حدود ۳۰۰ خودرو مسافربر ساماندهی شدند كه بر عملكرد آنها به صورت مستقیم نظارت می شود.
وی همین طور به نصب برنوشته های هشدارهای پلیس به زبان عربی در شلمچه به منظور آگاهی بخشی به اتباع عراقی برای جدی گرفتن مواردی همچون نكات امنیتی در تردد با وسایل نقلیه اشاره نمود.
فرمانده انتظامی خرمشهر در ادامه به سوژه هنجارشكنی در مرز شلمچه نیز پرداخت و اظهار داشت: عمده درگیری هایی كه در شلمچه صورت می گیرد میان اتباع ایرانی است بااین حال تمام عوامل مسبب موارد درگیری در مرز شلمچه شامل درگیری میان اتباع ایرانی و غیر ایرانی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند.
وی درانتها تاكید كرد با هرگونه بی نظمی و هنجارشكنی در مرز شلمچه برخورد قاطع خواهد شد.


منبع:

1398/06/10
23:41:50
5.0 / 5
5248
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خودرو , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane