رییس پلیس راه شرق استان تهران:

محور هراز جمعه یكطرفه می شود

محور هراز جمعه یكطرفه می شود

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس راه شرق استان تهران اظهار داشت: در محور هراز تردد خودرو از ساعت ۱۶ روز جمعه یكم شهریور از آب اسك به سمت رودهن یك طرفه است.سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح آخرین وضعیت ترافیكی راه های شرق استان تهران تصریح كرد: هم اكنون در جاده های هراز و فیروزكوه در هر دو مسیر تردد روان گزارش شده است.
رییس پلیس راه شرق استان تهران افزود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ روز گذشته و كمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ بامداد پنج شنبه ثبت شده است.
وی تصریح كرد: تردد موتورسیكلت تا ساعت ۶ روز شنبه دوم شهریور در راه رفت و برگشت محور هراز، جاده فیروزكوه و محور امام رضا(ع) ممنوع می باشد.
محبی اضافه كرد: در محور هراز تردد خودرو از ساعت ۱۴ روز جمعه یكم شهریور تا ساعت ۲ صبح روز شنبه دوم شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع می باشد و با بیان پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت ۱۶ روز جمعه از آب اسك به سمت رودهن یك طرفه است.
رییس پلیس راه شرق استان تهران افزود: در هراز همینطور تردد كامیون ها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز جمعه یكم شهریور تا ساعت ۲ صبح روز شنبه دوم شهریور ممنوع می باشد.
وی بیان كرد: تردد كامیون و تریلر غیر از مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه یكم شهریور ممنوع می باشد.

1398/06/01
01:00:06
5.0 / 5
4324
تگهای خبر: پلیس , ترافیك , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane