دادستان اراك خبر داد؛

رسیدگی فوری دستگاه قضایی به پرونده آدم ربایان باران شیخی

رسیدگی فوری دستگاه قضایی به پرونده آدم ربایان باران شیخی

بیمه خانه: دادستان عمومی و انقلاب اراك از رسیدگی فوری و خارج از نوبت دستگاه قضایی به پرونده آدم ربایان باران شیخی، دختربچه هشت ساله اهل مهاجران آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، عباس قاسمی بامداد پنجشنبه در حاشیه بازگشت باران شیخی، دختربچه ربوده شده به اراك، در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس تصمیم دستگاه قضائی در استان، مقرر است رسیدگی به پرونده آدم ربایان باران شیخی به فوراً و به صورت خارج از نوبت صورت گیرد تا به منظور پیشگیری از چنین جرایمی، برخورد قانونی لازم در اسرع وقت با مجرمان صورت پذیرد.
دادستان عمومی و انقلاب اراك اضافه كرد: تحقیقات و پیگیری های لازم از طرف دستگاه قضائی در ارتباط با این پرونده از زمان وقوع جرم در جریان بوده و اقدامات انجام شده برای رهایی این دختربچه از دست آدم ربایان و دستگیری مجرمان تماماً با دستور قضائی صورت گرفته است.
وی بیان كرد: دستگاه قضائی در ارتباط با چنین جرایمی خصوصاً اگر در ارتباط با كودكان باشد، رسیدگی فوری به مساله را در دستور كار قرار می دهد چونكه معتقدیم در حقیقت با نجات یك انسان، جامعه نجات پیدا می كند.
دادستان عمومی و انقلاب اراك خاطرنشان ساخت: مجرمان این پرونده آدم ربایی قصد داشتند دختربچه ربوده شده را به خارج از كشور منتقل كنند كه خوشبختانه از این اقدام جلوگیری شد و در نهایت باران شیخی در صحت و سلامت به خانواده اش بازگردانده شد.
گفتنی است، ظهر بیست و چهارم فروردین ماه سال جاری به دنبال اعلام گزارشی به پلیس استان در خصوص گم شدن دختر بچه ای ۸ ساله به نام باران شیخی در شهر مهاجران از توابع شازند، تحقیقات پلیس استان در این رابطه آغاز و سرانجام سپس ۲۴ روز، بامداد ۱۷ اردیبهشت ماه، مخفیگاه آدم ربایان در منطقه گلشهر چابهار شناسایی گردید كه دستگیر شدند و باران صحیح و سالم از چنگال آنها رهایی یافت.


منبع:

1398/02/20
13:08:45
5.0 / 5
4388
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane