جانشین فرمانده انتظامی گرمسار:

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در گرمسار

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در گرمسار

به گزارش بیمه خانه، گرمسار_ جانشین فرمانده انتظامی گرمسار از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی طی 24 ساعت در این شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: طی مدت مذکور پنج سارق دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرگرد مهدی سمنگانی ظهر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی گرمسار ضمن بیان این که طرح ارتقا امنیت اجتماعی به مدت ۲۴ ساعت در این شهرستان به اجرا درآمد، اظهار داشت: هدف از اجرای طرح برخورد با برهم زنندگان آرامش اجتماعی شهروندان عنوان شده است.
وی ضمن بیان این که برای اجرای طرح از تمامی رده های عملیاتی بهره گرفته شده است، اضافه کرد: ماحصل این طرح دستگیری پنج سارق به جرم سرقت موتورسیکلت، امکان دولتی و خصوصی و سیم و کابل بوده است.
جانشین فرمانده انتظامی گرمسار ضمن بیان این که در خلال این طرح چهار فقره سرقت نیز کشف شد، اظهار داشت: یکی از اهداف طرح تشدید برخورد با سارقان و ناامن کردن محیط برای خلاف کاران است.
سمنگانی در ادامه خاطرنشان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده مقدماتی برای ادامه سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی گردید.
وی ضمن تاکید این که ایجاد امنیت پایدار برای این شهرستان در دستور کار است، اضافه کرد: پنج دستگاه موتورسیکلت نیز در این خصوص توقیف شده است.


منبع:

1403/03/14
15:30:51
5.0 / 5
202
تگهای خبر: انتظامی , فرماندهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane