با همراهی پلیس سمنان؛

پدر و پسر کلاهبردار دستگیر شدند

پدر و پسر کلاهبردار دستگیر شدند

به گزارش بیمه خانه، فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری دو کلاهبردار با همراهی ماموران انتظامی استان آگاهی داد و اظهار داشت: این افراد در تهران دستگیر و به سمنان منتقل شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار جلیل موقوفه ای پس از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان از دستگیری دو کلاهبردار که نسبت پدر و پسری با هم دارند آگاهی داد و ابراز کرد: این افراد نزدیک به ۹۰ میلیاردریال کلاهبرداری کردند.
وی با اعلان اینکه این افراد با سوء استفاده از اعتماد شرکتها و اشخاص و به بهانه فروش ارز خارجی با قیمت پایین تر کلاهبرداری می کردند، اضافه کرد: این افراد با تبلیغات اغوا کننده فروش ارزهای خارجی اشخاص و شرکت هایی که در حوزه واردات کالا فعالیت دارند را فریب می دادند.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اعلان اینکه این کلاهبرداران از یک شرکت در سمنان مبلغ ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند، اشاره کرد: با اقدامات هوشمندانه و فنی پلیس آگاهی استان هویت دو فردی که حتی در آشنایی های اولیه خود از اسم مستعار استفاده می کردند، شناسایی شد.
موقوفه ای از پیدا شدن محل اختفای یکی از متهمان در تهران آگاهی داد و اظهار داشت: این فرد دستگیر و به سمنان منتقل شد و در برخورد با مستندات و ادله محکم پلیس سمنان لب به اعتراف گشود.
وی از دستگیری پدر ۶۸ ساله و پسر ۲۷ ساله آگاهی داد و اظهار داشت: با بررسی های دقیق تر مشخص شد پرونده ای دیگر با ۲۶ شاکی حقیقی و حقوقی با مبلغ کلاهبرداری شده به ارزش ۷۳ میلیاردریال برای این دو نفر در جریان است.
فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: متهمان بعد از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و بعد از تعیین وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

1402/06/19
12:03:08
5.0 / 5
243
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane