فرمانده انتظامی شرق استان تهران:

تشریح جزئیات آدم ربایی جوان۲۴ساله درپیشوا

تشریح جزئیات آدم ربایی جوان۲۴ساله درپیشوا

به گزارش بیمه خانه، فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تشریح جزئیات آدم ربایی در پیشوا اظهار داشت: گروگانگیران که چهار برادر بودند، دستگیر شدند.سردار دلاور القاصی مهر در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تشریح جزئیات آدم ربایی اخیر در پیشوا اظهار داشت: مأموران آگاهی بمحض دریافت گزارش آدم ربایی در پیشوا وارد عمل شده و به انجام تحقیقات برای کسب اطلاعات درباب آدم رباها پرداختند.
وی اضافه کرد: طبق اطلاعات اولیه به دست آمده یک جوان ۲۴ ساله که خودروی سواری «ال ۹۰» داشته با تهدید توسط افرادی ناشناس ربوده شده بود.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اعلان اینکه آدم رباها ضمن قدرت نمایی و تهدید فرد ربوده شده را با خود به مکان نامعلومی برده بودند، اضافه کرد: تحقیقات گسترده همراه با دریافت دستور قضایی در این خصوص شروع شد و با اولویت حفظ جان فرد ربوده شده محل نگهداری وی شناسایی شد و در اقدامی همه جانبه و غافلگیرکننده این فرد آزاد شد.
وی افزود: در همین راستا گروگانگیران که چهار برادر بودند، دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی گشتند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: یک سری اختلافات خانوادگی عامل ربودن جوان ۲۴ ساله بود.
القاصی مهر ضمن تاکید بر این که گروگان در کمال صحت و سلامت به خانواده اش تحویل داده شد، اظهار داشت: اساسا پلیس در مقابل برهم زنندگان نظم عمومی ساکت نخواهد بود و می بایست، اختلافات بوسیله مراجع قضایی رفع گردد و هرگونه اقدام خارج از قوانین را بر نمی تابیم.

1402/04/15
15:40:21
5.0 / 5
333
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane