رئیس كمیته ایمنی شورای شهر تهران عنوان كرد

پیشرفت ۸۰ درصدی ایمن سازی گودهای پرخطر در پایتخت

پیشرفت ۸۰ درصدی ایمن سازی گودهای پرخطر در پایتخت

به گزارش بیمه خانه، رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: مناطق ۲۲ گانه شهرداری می توانند در صورت بی توجهی مالکین به ایمن سازی گودهای پرخطر، نسبت به پر کردن آن اقدام نمایند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مهدی بابایی با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی ایمن سازی گودهای پرخطر پایتخت بالای ۸۰ درصد است، اظهار نمود: ایمن سازی گودها در اولویت کمیته های ایمنی مناطق ۲۲ گانه قرار دارد و شهرداران مناطق در مواردی که مالکین نسبت به رفع خطر گودها اقدام نکنند، ایمن سازی و حتی پر کردن گود را در دستور کار قرار می دهند.
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران اعلام نمود: یکی از گودها در منطقه ۱۷ واقع شده که در این مورد، مالک نسبت به اخطارها توجهی نداشته است؛ بنابراین بیشتر از یک ماه است که فرآیند پر کردن گود شروع شده است.
وی افزود: با عنایت به این که گودبرداری گسترده ای در منطقه ۱۷ صورت گرفته، به نظر می آید تا چند ماه آینده پر کردن گود ادامه داشته باشد.
بابایی با تاکید بر این که این روند باید در مناطق دیگر هم در اولویت باشد، خاطرنشان کرد: در جلساتی که در مناطق داریم و در جریان بررسی دستور کار ایمن سازی گودهای پرخطر، با عنایت به اختیار شهرداری های مناطق بر پر کردن گود، در صورت بی توجهی مالکین به اخطارها، دغدغه خاصی در این حوزه وجود ندارد.
بنا براعلام سایت شهر، رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران همینطور خاطرنشان کرد: ما در ایمن‎ سازی گودهای پرخطر با ضعف قوانینی که در مورد ساختمان های ناایمن وجود دارد، روبه رو نیستیم و ایمن سازی وضعیت خوبی دارد؛ اما می طلبد که دقت مجریان افزایش پیدا کند تا کوتاهی صورت نگیرد.1402/04/03
11:05:07
5.0 / 5
233
تگهای خبر: سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane