اعلام آخرین مهلت بهره مندی از تخفیف بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک

اعلام آخرین مهلت بهره مندی از تخفیف بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک

به گزارش بیمه خانه، معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران با اشاره به تخفیف 30 درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده های ترافیکی در پایتخت، اظهار داشت: بهره مندی از این تخفیف تنها تا پایان فروردین ماه امکان پذیر است.


عمار سعیدیانفر در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: برمبنای مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، شهروندانی که بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا برای خودرو خودرا تا پایان فروردین ۱۴۰۲ تسویه کنند، مشمول ۳۰ درصد تخفیف خواهند شد.
وی با اعلان اینکه شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی یا اپلیکیشن "تهران من" یا سایر درگاه های معتبر که سرویس پرداخت بدهی طرح ترافیک دارند، بدهی تردد خودرو در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا را تسویه کنند، اظهار داشت: در طول این مدت شهروندان می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت بهره گیرند.
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران اظهار داشت: برمبنای مصوبه شورای اسلامی شهر تهران پایان فرصت استفاده از تسهیلات مذکور، ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود و این زمان قابل تمدید نیست. بدین سبب تخفیف ۳۰ درصدی تکرار نخواهد شد و تنها سه روز دیگر باقی مانده است.1402/01/28
01:25:39
5.0 / 5
1110
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane