جانشین فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی:

ملت ایران به جایگاه ولایت فقیه می بالد

ملت ایران به جایگاه ولایت فقیه می بالد

به گزارش بیمه خانه، جانشین فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی با اعلان اینکه ملت ایران به جایگاه ولایت فقیه می بالد، اظهار داشت: بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی جایگاه ولایت فقیه و امنیت است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی پس از ظهر یکشنبه در مراسم‌ عارفه فرمانده انتظامی استان سمنان به میزبانی حسینیه ستاد فرماندهی سمنان، ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، ابراز کرد: دشمنان چهار دهه است که مقابل ما دسیسه می کنند و هر بار با حضور مردم این توطئه ها خنثی می شود.
وی با اعلان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر تمام نقشه های دشمنان را نقش برآب کرد، ابراز کرد: در اغتشاشات اخیر دشمن به خیال خودش دنبال نشانه گرفتن جایگاه ولایت فقیه بود.
جانشین فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی با اعلان اینکه چیزی که دشمنان به خوبی می دانند این است که ملت ایران به جایگاه ولایت فقیه می بالد برای اینکه امروز انقلاب اسلامی در فرای مرزها نیز حضور پررنگی دارد، اشاره کرد: حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ سیلی محکم بر یاوه گویان بود که فکرهای اشتباهی در قبال ملت ایران کرده بودند.
رضایی با اعلان اینکه ملت ایران با حضور خود در صحنه ها نشان داده که تا آخرین نفس پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده است، اظهار داشت: تمام فتنه ها و برنامه ریزی های دشمن دقیق، اما محاسباتشان غلط است و پس به اهداف خودشان در این چهار دهه نرسیده است.
وی با اعلان اینکه ملت ایران تا آخرین نفس پای آرمان های انقلاب ایستاده و هر بار با حضور حماسی خود به ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک می گوید، اضافه کرد: ملت ایران نشان دادند که قدردان آرمان های انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی مانند استقلال، آزادی و امنیت و… است.
به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات سردار سرتیپ دوم عبدالله حسنی، سرهنگ جلیل موقوفه ای به عنوان فرمانده انتظامی استان سمنان معرفی گردید.

1401/11/24
11:39:21
5.0 / 5
369
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane