با تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی؛

قاتل مأمور حراست نفت و گاز مارون دستگیر شد

قاتل مأمور حراست نفت و گاز مارون دستگیر شد

به گزارش بیمه خانه، جانشین فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی قاتل مأمور حراست نفت و گاز مارون دستگیر شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ حجت الله سفیدپوست در بیان جزئیات خبر بیان نمود: به دنبال وقوع یک فقره تیراندازی به سمت خودروی گشت حراست شرکت نفت و گاز مارون شهرستان رامشیر در ۲۵ دیماه سالجاری که منجر به فوت یکی از کارکنان حراست شد، مبحث به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: از همان لحظات اولیه با هدایت عملیاتی فرمانده انتظامی خوزستان، کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان با حضور در صحنه تحقیقات تخصصی و پلیسی را شروع کردند.
سرهنگ سفید پوست اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزی و کار اطلاعاتی گسترده هویت قاتل و همدستانش و مخفیگاه قاتل در شهرستان اهواز را شناسایی نمودند.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی بعد از هماهنگی قضایی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه، مخفیگاه متهم را محاصره و در حالیکه او قصد متواری شدن داشت با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان پلیس دستگیر شد.
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان بابیان این که متهم در تحقیقات پلیس صراحتاً به تیراندازی منجر به قتل با انگیزه سرقت اعتراف کرد، اضافه کرد: یک دستگاه خودروی پژو مورد استفاده در صحنه قتل از مخفیگاه متهم کشف شد.
سرهنگ سفید پوست اظهار نمود: قاتل بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضایی ارائه شد.


منبع:

1401/11/16
18:46:09
5.0 / 5
201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane