سرهنگ شریفی مطرح كرد؛

ترافیک تهران چهارشنبه ها سنگین تر است

ترافیک تهران چهارشنبه ها سنگین تر است

به گزارش بیمه خانه، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ضمن اشاره به این که ترافیک پایتخت چهارشنبه ها سنگین تر است، اظهار داشت: رانندگان با تردد بین خطوط به نظم و بهبود ترافیک کمک کنند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی در مورد وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در بامداد چهارشنبه پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱ عنوان کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از راه دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران به علت شروع فعالیت ادارات و بازگشایی مدارس در بامداد امروز بودیم.
سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه شهید همت در راه غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در راه غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در راه غرب به شرق از جناح دارای ترافیک است. سرهنگ شریفی اظهار داشت: بزرگراه صدر در راه شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در راه شرق به غرب از پیش از پل صیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل ها و در راه غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد می باشیم. وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در راه شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در راه جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست شاهد بار ترافیکی هستیم. وی بیان داشت: خیابان آزادی در راه غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند. رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز بامداد در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه ها درحال اجراست. وی اظهار داشت: با تردد بین خطوط علاوه بر این که به نظم و ترافیک عبور مرور می افزاید بلکه از بروز حوادث و تصادفات منجر به تغییر مسیرهای ناگهانی هم می کاهد پس سفارش می شود در هر زمان و حین ترددها بین خطوط برانید.


منبع:

1401/11/05
12:40:54
5.0 / 5
319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane