مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیك تهران خبر داد

جزئیات ورود اسکوترهای اشتراکی به تهران

جزئیات ورود اسکوترهای اشتراکی به تهران

به گزارش بیمه خانه، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام نمود که شهرداری می تواند تا ۷۵۰ دستگاه موتور برقی برای شرکت پست تأمین کند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مجتبی شفیعی در حاشیه رونمایی از موتورسیکلت های برقی با اشاره به اینکه امروز نخستین بخش از برقی سازی ناوگان موتوری شرکت پست که در چارچوب تفاهمنامه با شرکت پست انجام شده، رونمایی می شود، اظهار داشت: در فاز اول قرار شده است که ۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت برقی وارد ناوگان موتوری پست شود که امروز ۹۰ دستگاه، تا آخر سال ۳۰۰ دستگاه و اوایل سال آینده ۱۰۰ دستگاه موتور برقی وارد ناوگان می شود.
وی اضافه کرد: ما ظرفیت آنرا داریم که تا ۷۵۰ دستگاه موتور برقی به پست بدهیم.
شفیعی با اشاره به اینکه به ازای هر موتور برقی ۵۰ میلیون تومان وام کم بهره از جانب سازمان حمل و نقل شهرداری تهران عرضه می شود و ۵۰ درصد هم بازپرداختش در صورت تأیید کارکرد پست از جانب شهرداری تأمین می شود، اظهار داشت: این نخستین بار است که این موتورها با باطری سوآپ حرکت می کند که لازم نیست هر دفعه موتورهای سیکلت شان را شارژ کنند.
وی با اشاره به اینکه طرح پایلوت به خوبی انجام شده است، در مورد اسکوترهای اشتراکی هم اظهار داشت: با مشارکت بخش خصوصی اسکوترهای اشتراکی به شهر آمدند و شرکتهای سرمایه گذاری بیشتری اعلام آمادگی کردند که یک شرکت اعلام نموده می تواند ۱۰۰ هزار اسکوتر اشتراکی برای سال آینده به تهران بیاورد.
منبع:

1401/11/01
12:23:14
5.0 / 5
194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane